Galatasaray'ın başarısında en büyük faktör sizce hangisi?

Bugün yine Avrupa Fatihi gibi oynayarak, başarılı bir maç çıkardık. Bir ara üst üste ataklar isabetli şutlarımız var. Direkten dönen bir top var. Gol atamasak da sadece iki tane yedik ve izleyenlere güzel bir futbol ziyafeti yaşatarak Avrupa'ya veda ettik.

Sizce bu başarının en büyük mimarı kim teknik direktör mü, futbolcular mı, yönetim mi?

• Teknik Direktör
    29% (2)28% (5)28% (7)Oy Ver
  • Futbolcular
    14% (1)11% (2)12% (3)Oy Ver
  • Yönetim
    43% (3)17% (3)24% (6)Oy Ver
  • Taraftar
    0% (0)11% (2)8% (2)Oy Ver
  • Rakip Taraftarlar
    0% (0)6% (1)4% (1)Oy Ver
  • Bakkal Hüseyin Abi
    14% (1)27% (5)24% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Belirli oyuncular iyi olmasa e bide karşı rakibin durumu var direktör zaten kötü öyle bir takım yani bu arada takım tutmuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Td..

0|0
    0|0
  • Yönetimin bazı futbolcuları ısrarla oynatmak istemesi

0|0
    0|0
  • Teknik Direktör ve Futbolcular

0|0
    0|0
  • Yönetim

0|0
    0|0
  • Teknik Direktör

0|0
    0|0
  • Deli deli prandelli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Teknik direktör değişmeli artk

0|0
    0|0
  • Bakkal Hüseyin Abi.

0|0
    0|0
    • :):) hayali bir karakter olarak salladım ama o göbeğiyle çıkıp oynasa daha çok katkısı olur

• O tvden maçı izliyor böylelikle gs para kazanıyor para kazanınca basarili oluyor :) hayali karakter değil yani :)

• Sigara gibi düşünün gol yemeyi azar azar bırakacağız
    Prandelli

0|0
    0|0
  • Teknik direktör, futbolcular ve yönetim. Hepsi pastanın bir dilimini oluşturuyor.

0|0
    0|0
  • Rakip Taraftarlar

0|0
    0|0
  • Biz Fenerbahçeliler suçluyuz çünkü şike yaptık :)) biz şike yapmasak gidemeyeceklermiş ş. ligine :))

1|1
    1|0
    • zaten fenerin şikesiyle gideceksek hiç gitmesek daha iyiydi

• Peki niye gs Türk toplumundan farklı o ne iş :))

• bir cacık olmuyor diye bizden. ama fransız ekolünü de uyguldığmız yok ki her şey lafta bizde

• Başta eski yönetim suçlu. Ünal Aysal herkesi kandırdı bir güzel. Daha sonra Prandelli suçlu.

0|0
    0|0
    • fatih terim egolu megolu ama götürüyordu bir şekilde böyle cenabetlerle milyon dolarlar dökerek olmuyor demek ki

• italyan defans taktik maktik yalan fatih terimin soyunma odasında attığı iki fırça hepsinden daha etkili

• Ünal Aysal sırf egoları için taraftarı da kandırarak gönderdi Fatih Terim'i yazık etti gerçekten. Kulübün maddi durumunun her geçen gün kötü gittiğinin üstünü örtmek için de Fenerbahçe ile kavga etti. Tff ile devamlı kavga halindeydi. Yabancı kontenjanı diye kendini yırtt Galatasaray çoğu maça 5 yabancı hakkını kullanmadan çıkıyor. Avrupa maçları da dahil. Galatasaray'ı tamamen plansız yönetti ve bu duruma düşürdü. Gelen başkan ve yöneticilerin harcadıklarından sorumlu olması lazım. Gereksiz yaptığı harcamalar alınmalı bunlardan. Yoksa daha çok kulübümüzün başı yanar.

• Unal aysaldir onun yaptigi rezillikler

1|0
    0|0
  • Burak umut futboldan para yiyosa futbol bitmiştir abi :)

0|0
    0|0
  • 4 yemekdik diye seviniyorum ben artık o derece :)

0|0
    0|0
  • Başakşehir'den 4 yedikten sonra, bu takımdan 2 yemek başarı tabi. A, B, C...

0|0
    0|0
  • prandelli tarık bruma sktirn gidin

0|0
    0|0
    • bruma bir heveslendiriyor koşuyor falan ama b*k ediyor bir yerde

• bir tutturabildiğimiz kapalı kutu ribery vardı onu da kaçırdık türk takımlarından bir cacık olmaz. hepsi günü kurtarmalık plan yapıyor

• aynen 1-2 yıl kurtarısın sonra ebenii tersten görrsn böyle bizim türk takımları hiçnirzman şampiyonlar ligi finali oynayamayacak!

Yükleniyor...