Prandellide istifa edecek şeref var mı?

yine yaptı yapacağını bu adam beni verem etti yöneticiler daha nasıl katlanıyorlar

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• GSnin üstüne derin oyunlar oynanıyo napılmaya çalışılıyo bilmiyorum etmeli artık ya da kovulmalı.

0|0
    1|0
    • Neyin derin oyunu yatırımcıyı dolandıran stadının otoparkı ve wc si fuhuş yuvası olan ortadan kaybolan formalar tribün grubuna naylon fatura ile para aktaran kombineden kazandığı paranın vergisini kaçıran klüpten ne beklersin yaptıklarının cezasını cekıyorlar prandelli de emeklılık ıkramıyesını almaya geldı

Erkekler Ne Diyor 14

• Prandelliyi geçtim bunu kovacak yürekli bir yönetici yok mu.

0|0
    0|0
    • adamın tazminatını verecek para yok klüpte kasa boş hersey temlik altında araplara ruslara satıcaklar fransız klübünü

• Elde sadece lig kaldı yollayıp yerli getirirler belki bekle biraz sabırlı ol. Yarın yollandı haberini alabilirsin.

0|0
    0|0
  • o yöneticilerin de karısını kızını o prandellinin de gelmişini geçmişini. vagar şeref haysiyet namus olan insan olmuyorsa defolup gider. adam para için gelmiş giden gavatlar da gelen gavatlar da bir halta yaramaz. bir insan 3 aydan fazla takımda kalır da hiç mi bir şey yapamaz...

0|0
    0|0
  • adam olsaydı çoktan istifa etmişti şerrefsz ama tazminat almadan gitmez bu i*ne

0|0
    0|0
  • Prandellide suç yok. Suç onu oraya getirenlerde.

0|0
    0|0
  • Neden istifa etsin? Şerefsiz sabrimizi sınıyor kovulup tazminat alma derdinde.

0|0
    0|0
  • En azından dörtlemedi :)

0|0
    0|0
  • prandelli istanbula iner inmez görünce olanları kaçacak mı

0|0
    0|0
  • şeref ve prandelli?

0|0
    0|0
  • adamın parasını versinler gitsin vermiyor kulüp

0|0
    0|0
  • Adam neden istifa etsin ki emekli ikramiyesini almaya gelmiş belli

0|0
    0|0
  • gıttı gıttı gozumuz aydın

0|0
    0|0
  • istifasını yaptı..

0|0
    0|0
  • Onun ben Türkiye ye geldiği yolları mikim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kusura bakmayın ama çok sabırsızsınız. 1 kere teknik direktöre şans vereceksin kendi sistemini oturtsun bakın Almanya liglerinde öyle mi 4-5 sene şans buluyor adamlar baktı olmuyor o zaman yolluyorlar. Siz hemen galibiyetler gelsin vs. istiyorsun hemen olmuyor öyle. Zaman istiyor bazı şeyler. 2 kulvarda daha iddianız var en azından iyi yönden bakabilirsiniz uefa turnuvalarında oynamayıp lige odaklanabilirsiniz maçlara daha dinç çıkar takım.

0|0
    0|0
    • oldu canım yani bekleyelim bizi 3. lige kadar düşürsün

• Orasını bilemezsiniz işte belki bu sene çuvallar ilk 4 te filan bitirirsiniz ama sonra ki senelerde sistem oturmuş şekilde neden şampiyonluklar gelmesin? Klopp mesela 2008 den beri dortmund'un başında sizin gibi davranılsa dortmund onu da göndermesi gerekirdi. Fakat naptılar beklediler peki sonuç neymiş görelim.

Ligde rekabet yok bayern en güçlü takım almanyada bunu belirtelim.

8 sezonda

2 lig şampiyonluğu + 2 kez lig 2. liği
      1 Almanya Kupası + 1 kez 2. lik
      2 Almanya Süper Kupası + 2 kez 2. lik
      Şampiyonlar liginde 2. lik

Demek ki bazı şeyler zaman istiyormuş. Eğer sizin yaptığınız gibi davranılsa Mourinho Chelsea'den kovulurdu, Ancelotti Real Madrid'den kovulurdu vs. liste uzar gider. Sabırlı olun azcık.

• En son yine açıklama yaptı istifa etmeyi düşünmüyorum sözleşmemin maddesinde tazminat yok diyor yoksa niye göndermiyor bunlar anlamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...