O görüşme nasıl son görüşmemiz olmaz?

Arkadaş ben de rahat durmadım ki.çocuk yüzyüze görüşelim dedi.Ama bir türlü görüşemedik gitti.Bugün uyandığımda günaydın mesajı göndermişti.Ben de devamını getirdim.Dedim beni sevebilecek misin diye.Zaman gösterir bunu dedi.İyi de görüşemiyoz bile nasıl zamanla seveceksin dedim.En azından 1 kez görüşelim de ne olacaksa olsun.Hem zamana bıraktığına göre sallıyosun belli.En azından 1 kere görüşürsek benim vazgeçmem daha kolay olur dedim.Sen kararını vermişsin görüşmeyelim dedi.Hayır dedim 1 kere de olsa görüşelim dedim.Neyse cuma günü görüşecez ikna oldu.Ama bir şey değişmicek o muhakkak dedi.Sanırım onu sinirlendirdim.Cumaya kadar bir şey yapmamalıyım.Elime koluma sahip olmalıyım.Ancak cuma günü gözüne nasıl şirin görünebilirim.O görüşme nasıl son görüşmemiz olmaz yardım edin lütfen acilllllll...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bir birinizi hiç görmediniz mi?

0|0
    0|0
    • Aslında birbirimizi çok gördük.3 ay aynı sınıfta kurs gördük.Ama merhabadan başka muhabbetimiz olmadı.Çünkü ikimizde o zamanlar birbirimize o gözle bakmamıştık.O zamanlar bunun kız arkadaşı varmış ve çok seviyomuş.Benim de dikkatimi çekmemişti.1 ay kadar önce ayrılmışlar.Ama tam unutamadı galiba.6 ay filan oluyo tanışalı velhasıl..

• :(( işte olmazsa olmaz kısmını o kadar çok yaşadımki bir kez daha yaşamaya dermanım yok

• zorla güzellik mi olur be güzelim sen istiyorsun karşı tarf istemiyor nasıl olacak o iş illaki benim istediğim mi olacak diyorsun herkesin her istediği olsaydı dünyanın tad kalmazdı mücadele et o zman ne diyim başka

Erkekler Ne Diyor 3

• neden adama bunaltıcı sorular soruyorsun?sevebilecek misin falan.bak yapmaman gereken bu.buluşmada bu konularla ilgili soru sorma.eğlenceli vakit geçirin.gelecek için düşünmek erken şu an.tekrar buluşursunuz o zaman.

0|0
    0|0
    • hımmm tamam o kendini kasmadıkça eğlenceliyimdir zaten aslında.Peki kendini kasmaya odaklarsa ve her şeye rağmen eğlenemezse görüşmenin devamı gelir mi?çünkü 1 kere görüşecez o da ben istediğim için

• allah yardımcın olsun.

• Sağol Allah razı olsun senden

• onun gibi davranman daha etkili olur yani konuşkan sempatikse sende öyle ol kesinlikle çekingen olma, ama ciddi konuşan biriysede bu sefer sen yine onunn gibi davran ciddi ol açık verme yani davranışlardan

0|0
    0|0
    • konuşkan biri değil de benle konuşuyodu baya baya.hatta herkesle konuşmam ama sen harbisin filan dedi bu huyunu seviyorum dedi.normalde çok ciddibiri ama onun kadar ciddiolursam heralde o gün tek kelime konuşmayız :)))

• rahatım konuşkanım ama çekingenlikte var umarım onun da hoşuna gider bu durumum teşekkür ederim

• Ya bu sıcakta daha kısa sorun okurken terledim bide eline koluna niye sahip çıkıyosun elliyomusun çocuğu napıyosun gel bağlayalım seni.

0|0
    0|0
    • ya hayır ya ne ellemesi hiçgüleceğim yoktu :))yüzyüze görüşemiyoz o çalıştığı için.ve ben sürekli telefonla mesaj yazıyorum.arıyorum vs.üstüne çok düşüyorum kısacası

• tabiki sonucu haber veririm.Umarım sonuç iyi olur da böyle uzun uzun yazmak zorunda kalmam :))

• hayırlısı neyse o olsun:)umarım mutlu olursun

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...