Fenerbahçe eze eze geçti turu, nedir bu Fenerbahçe düşmanlığınız?

arkadaş bende fenerliyim ama hangi takım yabancılarla oynarsa destekteklerim gönlüm öyle düşmanlığa el vermez, vasluya yensin ezsin vasluyu tutanların kanlarında zerre kadar türk kanı olmadığı kesindir yani, vasluya destek verenler çoğunluk gs ve tsdir bununda farkndayım, bugun gs ts hiç farketmez kim oynarsa oynasın destekliyecek kadar karakterli ve türk kanı taşırım damarlarımda...!

Güncellemeler:
Fenerbahçe 4 - 1 Vaslui ( Sahte türkler)

Goller: Fenerhbahçe Caner erkin(dk11), Dirk Kuyt (dk 71,76), Moussa Sow (dk85)

Sahte türkler (dk15) Marius Niculae

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• sna yıldızlar feda:D en büyük fener baska büyük yok:D

0|1
    0|0
  • bende Galatasaray taraftarıyım ancak Türk adının duyulmasını isterim. Fenerbahçe, Galatasaray'ın rakibi ama düşmanı değil... Bu taraftarlığı tadında yapsa herkes hiçbir sorun oluşmaz aslında...

0|2
    0|0
  • eze eze geçmek

0|0
    0|0
  • belliydi saten ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• genellememek lazım, herkeste yok o düşmanlık, bende çok çok koyu galatasaraylıyım. galatasaray ve türkiye'deki maçlar baz alındığında fenerbahçe'yi sevmem, bazı yöneticileri ve futbolcularının bazılarından kişilik olarak volkan ve mehmet topuz gibi... hiç haz etmem. ama vaslui'yi veya herhangi bir yabancı takımla maç yaptığında karşı takımı tutacak karakterde değilim. kaldı ki vaslui fenerbahçeyi eler diyenler zaten futboldan anlamıyordu, fenerbahçe çok kaliteli bi takım, ayrıca bana göre aldıkları isimlerle kadro olarak şu anda Türkiye'ninde en kalitelisi oldu, vaslui aynı kulvarda bile değil. bu yüzden bence 4-1'lik sonuç benim açımdan beklenen bi sonuç oldu, hiç şaşırmadım, esas şaşırdığım fenerin kendi sahasındaki maçta bu skoru alamamasıydı. bana göre bundan sonra oynayacağı eleme daha zor olmasına rağmen bunuda geçip şampiyonlar ligi'nde gruplara kalacaktır diye düşünüyorum. ondan sonrasını bilemiycem izleyip görücez. hayırlısı olsun, oynadığı futbolla kim ne kadar ilerlemeyi, başarılı olmayı hak ediyosa o kadar ilerlesin diyorum.

0|0
    0|0
  • Fener yenilsin diyenlerin 4-1 yanına kapak olsun !

0|1
    0|0
    • kapak bile çok gelir, bırak eziklikleriyle kalsınlar, baksana bi ezik sahta türk bile cevap veremiyor.

• az gerçekçi ol. bende fenerliyim yüksek ihtimal ilerki turda zaten elenecek.

gs tek başına giderse tüm parayı kendi alacak. neden fenerle paylaşmak istesin?

hangi gözlerle izledin bilmiyorum ama futboldan anladığını düşünmüyorum.

fenerbahçe vaslıyu yada vaslui herneyse takımının kendi beceriksizliği sonucunda geçebildi

0|1
    0|5
    • 1- Elenme konusu belli olmaz, oyuncular çok daha farklı oynuyor kendini dünyaya tanıtmak amaçlı varını yoğunu ortaya koyuyolar.

2- Saçmalamışsın, paylaşmaktan bahsetmişsin fakat ne kadar çok türk takımı oraya çıkarsa bizim için o kadar iyidir, Türkiyeninde futbolda gelistiginin kanıtıdır millete.

3- Gerçekten inanamıyorum, adamların becereksizliği yüzünden yendik öyle mi ? Sen bi o takımı araştır bakayım, o takım zaten becerekli bir takım değil mahalle takımıyla eş değer.

• cevap vermeye dahi üşendim,gerek görmedim. sen anla ne kadar gereksiz olduğunu beni uğraştırma

• Cevap veremezsin zaten, çünkü verecek cevabın yok. Baştan sona saçmalamışsın iyi akşamlar.

• Bazıları atıp tutuyordu forumda, büyük kapak oldu böylece. Volkan tartışmasız maçın adamıydı, o penaltı girse her şey çok farklı olabilirdi.. Helal bize.

0|1
    0|0
  • İlkokul cocugudur kardes bosver takilma boylelerine

0|1
    0|0
  • Golllll 4-1 oldu :))))

0|1
    0|0
  • o ne goldü ya

0|1
    0|1
  • ben takım tutmam hayatda (milli takım hariç) ama gavurlarla oynayan türk takımlarını izler desteklerim dünyada en çirkef 1 fenerbahçe ve fenerbahçe taraftarı trabzon csk moskow macında oldugu gibi 2 beşiktaş fransızları desteklediği için galatasaray o.lyon 3 galatasaray beşiktaj liverpool maçı 4 trabzon fenerbahçe D.kiev maçı dahasıda var siz taraftar falan değilsiniz boşa o olmayan beyninizi yormayın

0|0
    0|0
  • fener zamaninda iyi koydu ve koyuyor o yuzden cekemiyorlar

0|0
    0|1
  • Beşiktaşlı olarak tebrik ederim inş. gruplara da kalır

0|0
    0|0
Yükleniyor...