"Sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa" sözünün anlamı nedir? :)

"Sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa" sözünün anlamı nedir? :) özellikle soruyu flörtte soruyorum :) evet orijinal cevaplar buyuru :))

Güncellemeler:
Neden Flört kategorisinde soruldu: daha orijinal ve özgün cevaplar alabilmek için. eğer kültür kategorisinde sorsaydım, bazı arkadaşlar google amcaya başvuracaklar kes-yapıştır yapacaklardı. bunu engellemek ve bu atasözünü flört kategorisinde yorumlatarak daha özgün cevaplar almak istedim. malüm atasözlerini değişik konularda konuşurken kullanırız. bunu aşk, cinsellik, sağlık kategorilerinde yorumlanmak için de sorabilirdim. ilk sıradaki kategori buydu, onun için bu kategoride sordum.

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• ben müdürüm sen müdürsün ben başım sen başsın o zaman bu işleri kim yapcak.../(yapılması gereken daha düşük işleri)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kişi, üzerine düşen işten kaçmayıp onu yapmalıdır. Herkes işini bir kenara bırakıp keyfini düşünürse işler ortada kalır, bir sonuç alınamadığı gibi iş düzeni de bozulur, karışıklık çıkar, tatsızlık başlar.

0|0
    0|0
  • İki tarafta alttan almazsa,dik başlılık ederse ve bir orta yol bulunmazsa o ilişki de yürümez.Flörtte sorduğun için cevabım bu asıl anlamı biraz daha farklı olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Bu işi sen yapmazsan ben yapmazsan kim yapar gibi bişey olabilir belki

0|0
    0|0
  • Kibirlilik bence, karsinda kini kuçuk gormek, ne o yapar ne de o ikisi de kendini birbirinden ustun zannedip yapilacak isi yapmayip ortada kala kalmak

0|0
    0|0
  • flörtte sordun ne yani gay mi bu ağalar ne deyim

0|0
    0|0
  • üstünlük mücadelesi

0|0
    0|0
  • bilo ağa

0|0
    0|0
  • flört üzrine yorumlarsak sen trip atarsan ben atarsam bu ilişki nasıl yürüyecek :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|1
    0|0
  • ağalar genelde iş buyurur

evin reisi kadın der ev de benim dediğim olur

adam da der evin reisi benim ne dersem odur.

başlarlar bir güzel kavgaya ama ne iş yapılır ne de bir yol yordam bulunur.

ama bir evlilik her ikisi içinde sorumluluk taşır.

bunun farkında olmayıp da evlenenler mahkeme salonlarından oturuyorlar

0|0
    0|0
  • benim bir arkadaş var çok uyuşuk , sevdiği kızda uyuşuk , bunlar evlendiğini düşününce ekmek almaya giden olmaz ikiside ağa ya diğerinden beklerler işi , acınızdan geberin p**evenkler demekten başka çare kalmıyor malesef... al sana mortin şıtrayze

0|0
    0|0
  • yani herkes ben patronum diyip işe el atmıyor e o zaman bu işi kim yapacak manasında güzel bir atasözümüz

1|0
    0|0
  • yıl 2012 marketten hazır süt alıp için derim, ikinizede yazık

0|0
    0|0
  • Kız da erkek de gururundan vazgeçmiyor ve hiç biri, bir kavganın ardından ilk düzeltici konuşmayı yapmıyor.

0|0
    0|0
  • Ağanın inekle ne işi ola...

0|0
    0|0
  • Siz bunu geçen de sormamış mıydınız ?

0|0
    0|0
  • sen yanmazsan ben yanmazsam nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa ...

0|0
    0|0
  • İnekten süt sağımı gerçekleşmemiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...