Kapat

Bugün ne yaptınız?

Bugün ne yaptınız?

Bugün ne yaptınız?

Ne yediniz ne içtiniz?

0|0
22|10

En İyi Kız Görüşü

• Evden ciktim, vapura bindim. Kacirdigim icin dort saat bekledim. Sandvicle karnimi doyurdum sonracigima iki saat suren deniz seysinden sonra varacagim yere ulastim. Yorgunluktan olmek uzereydim, taksi imdadima yetisti. Havuza falan hic girmeden kendimi yataga attim, uyumusum. Kalktim asagi indim, ne yedigimi hatirlamiyorum ama dislerimi fircalamama ragmen kofte kokusu geliyor. Biraz da salata falandi filandi derken odaya ciktim televizyon izledim, telefonla konustum. Az once deniz kenarina indim, dolastim pit pit. Incik boncuk ne varsa baktim sonra gittim kutu kola aldim. Kumsalda ezme ezme sarkilar caliyorlardi, igrenc. Sag sol derken oturdum bir kafede cay ictim, telefonla konustum. Kalktim geldim simdi uyumayi planliyorum. Bugunluk bu kadar, iyi gclr gnlk.s

2|0
    4|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 21

• Oruçluyum ne yiyip içmesi. İslamiyete az saygınız olsun bu ayda bu nasıl bir sorudur

1|0
    0|0
    • birazda sen saygılı olabilirsin farlılıklara çeşitliliklere ve secimlerede saygı duymak lazım, zor geliyorsa tutma

• İslam Ülkesinde yaşıyoruz benim bir kişiye saygı duymamam onun müslümanlara duymamasıyla kıyaslanamaz bile

• bugun Allah için naptın ?

2|1
    0|0
  • Sabahın köründe anneciğime gittim kahvaltı yaptım, sonra spor salonuna gidip spor yaptım, yüzdüm. Oh çok iyi geldi. Ardından eve geldim hazırlanıp sevdiceğimle buluştum birlikte canım, bitanem Mina'ma gittik oturduuk, aa bi baktık zaman nasıl da hızlı geçmiş. Sonra sevdiceğim beni evime bıraktı. Şimdi evdeyim. Yoruldum bb.

0|0
    0|0
  • Küçük tatlı mı tatlı bir kuzenim var onunlaydım abisi bütün gün peşinden koşturdu beni :) Bugün sırf o içsin diye süt bile içtim :D

0|0
    0|0
  • arkadaşımdaydım bütün gün ohhh :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın doğum günü partisine gittim ooo ne yemedim ki.

0|0
    0|0
  • bu gün işten çıktım bir avm gittim kendime bir kaç şey aldım bir yemek yedim insanalrı seyrettim offf ne sıkıcılar eve geldim nette sörf yaparken bu siteyi buldum biraz takılayım dedim

0|0
    0|0
  • Sıdıka mod on.

2|0
    1|0
  • Doktora gittim, ise gittim, eczaneye gittim. Sonra yarimsar saat arayla 2 defa daha eczaneye gittim.

0|0
    0|0
  • makarna.şuan çöpte kendisi.ilginç sos denemelerime kurban gitti.

1|0
    0|0
  • ewdeydım hep yattım.

0|0
    0|0
  • uyumuşum :D 11 dk oluyo uyanalı

0|0
    0|0
  • Öglene doğru kalktım. İnternette vakit geçirdim, iftar için yemek yaptım. O kadar

0|0
    0|0
  • Sadece su ve sigara içtim.

0|0
    0|0
  • Alışveriş merkezindeydim

0|0
    0|0
  • Bütün gün çalıştım. Eve geldim, iftar yaptık.

0|0
    0|0
  • evdeydimm :\

0|0
    0|0
  • oruç tuttum öldüm öldüm geri geldim.

0|0
    0|0
  • hastayım, uykum var, çalışıyorum sabahtan beri. hala ofisten de çıkamadım. biri üstüme toprak atsın ameke.

0|0
    0|0
  • hasta oldum bol bol...

bişi yemedim sayılır ...

1|0
    0|0
  • evdeydim sonra alışverişe çıktım zaten geç uyandım

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• sabah 5:45 uyanış. traş/duş/giyiniş/yola çıkış ve saat 06:45 ofise varış. uzakdoğudan başlayarak ve güneşi takip ederek öğlene kadar asya kıtası, öğlenden bu saate avrupa, afrika ve son 1 saattir amerika ile çalışma. trading için trade finance bulmak için bankamızı aradım. şahıslar ucuz tatile antalyaya gelmişler. ofiste de 2 kıt beyinli bırakmışlar. mecbur pazartesini bekleyecekmişiz. bir yandan ya aldıgımız malları yükleymeye çalışıyoruz. arada bir sipariş verdim. 12 gibiydi. ama kesmedi. bir tadelle yedim. şimdi de aklıma getirdin. mutfağa gideceğim. yahu ne adamsın, acıktırdın beni...

1|0
    0|0
  • Sabah 05:30 kadim bilgisayar basinda biraz Serserilik yapdim Sonra yazismalarim.

Sonra telefon Görüsmelerim sonra Abimin Cocuklarinla Ciftlige gittik At keci vesayireler var orda biraz eglendik Masa langirti oynadik simdi eve geri geldik .

Mercimek Corbasi

Kuru Fasulye

Pilav

Firnda kirmizi Patates var

Coban Salatisi

Karpu z Kavun

Icecikler

Meyve

Bu Aksamki Yengemin Menüsü

Yetermi

0|0
    0|0
  • Orucum hala öyle oturuyom hala. İftara az kaldı yemek yiyecem. Saat 3'te kalktım aşağı inip babamın yeni aldığı motosikleti incelemeye başladım hepsi bu işte.

0|0
    0|0
  • Ne yapacan kardeş?

0|0
    2|1
  • Debriyaj seti değiştirdim.

Yemek olarak da pilav üstü tavuk yedim.

1|0
    0|0
  • yanlışlıkla tutuklandım bugün enteresan bir durum oldu sonra pardon deyip bıraktılar

0|0
    0|0
  • Gene bol bol zaman israfı yaptım buralarda boş boş takılıyom:)

0|0
    0|0
  • Yaşadım, yemek yedim.

0|0
    0|0
  • Yangın enkazı kaldırdım su ictim bol bol o kadar

0|0
    0|0
  • sanane mk...!

0|0
    0|0
Yükleniyor...