Tanımadığınız bir erkek bunu yaparsa...?

Tanımadığım ve ilk defa gördüğüm bir erkek, bugün bana cep numarasını bir kağıda yazıp önce küçük bir çocuktan yolladı bana verdi, sonra ben aldım yırttım, sonra bi baktım kendi gelip elime geri numarası yazılan kağıt parçasını elime tekrar tutuşturdu, bu herifin amacı nedir siz olsanız ne yapardınız?

0|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• bize soracağına herife soraydın ya. ama gerçi sormadığına göre herifi beğenmedin. o zaman abazadır.

0|0
    0|0
    • annem'le alisveristeydik, annem gormedi tabi, ama bunu yapmasi hosuma gitmedi

• okuz okuz bence, okuzler yapar unu anaca ABAZALAR yani

Erkekler Ne Diyor 13

• hala soruyor musun?

0|0
    1|0
    • evet soruyorum sana soruyorum

• -1 çok önemli değil!

• yazmam bir daha, keyfine bak!

• onun amaçı belli seni elde etme sadece sen değil büyük ihtimalle gördüğü bütün kızlara bunu yapıyordur hagisini düşürebilirsem diye yapıyor

0|0
    0|0
  • numarayi al ve 155i ara de ki biri su anda elime zorla nuamra tutusturuyor. Yardimci olun. Bagirarak konus

0|0
    0|0
  • Senden yasta büyükse ve kesin abaza ama assa yukarı aynı yaslardakiler icin ben olsam cesareti var ama konuşma acısından tutuk derim

0|0
    0|0
  • sana söyle açıklim benim bir arkim var bu şekilde hep kızların peşinden gider ver beraber olp brakr ... sakn yanaşma...

0|0
    0|0
    • yani kullanip atan tiplerden mi

• aynen öyle işini görüp bırakan tiplerden ... sana iyi ve doğru birisiymiş gibi göstericektir kendisini ama tam tersi lizbon arkadaşımızın dediği gibi abaza

• senden hoşlanmıştır bacım ne var bunda başka ne yapacak uçakla pankartmı açacak senden hoşlanıyorum die:))

0|0
    0|0
    • demek sende onlardansin? senin bacin olsan biri numara tutustursa eline ne yaparsin?

• senden hoşlanmış işte. amacı iletişim kurmak.

0|0
    0|0
  • amaç kötü ... :)

0|0
    0|0
  • Aynalı tahir

0|0
    0|0
  • çok romantikmiş ya :D

0|0
    0|0
  • Tam bir sapıkla karşı karşıyasın

0|0
    0|1
  • bes belli tanışmak istiyor... ya tutarsa tutmazsa bir daha karşına çıkmazsa şansı denemiş tutturamamıştır... ama yok her zaman karşına çıkıp bişeyler yapmak istiyorsa eros un aşk oku saplanmıştır kalbine :)

0|0
    0|0
  • Sana aşık olmuş senin için ölebilir o.O Abazanın teki sapıklıklar komiklikler salla gitsin ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hımm .. Ukala =)

0|0
    0|0
  • cok dogal seyler bunlar.neden kzıdınki bu kadar

0|0
    0|0
  • Sana dadanmş baya bi

0|0
    0|0