Kadının kalbine giden yol nereden geçiyor?

Herkes bilir özellikle kız anaları evlilik çağına gelen kızlarına erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diye öğütler verirler peki kadınların kalbine giden yol nereden geçiyor? :)

Not: Gerçi bir kızarkadaşıma kendisinden yemek yapmasını rica edince ve bu sözü söyleyince bana aynen şu cevabı vermişti. "Hayır canım o öyle değil erkeğin kalbine giden yol kıçından geçer tekmeyi bir koyarsın hoopp hemen kalbinin baş köşesindesin" Bende mecburen daha fazla ısrar etmeden kuzu kuzu makarna suyunu koyuvermiştim ocağa :))))

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• kız arkadasını tebrık edıyorum ben :) ama saygı ve anlayıstan gıder kadının kalbıne gıden yol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• erkekler şekilci olduğu için kadınlar makyaj yapar kadınlar sözcüklere inandığı için erkekler yalan söyler bu veciz sözden anlaşılacağı gibi kadınların kalbine giden yol kulaklaırnda geçer güzel söz duymayı beğenilmey severler ve bu sözlere inanaırlar

0|1
    0|0
    • ama kendini fazla güzel bulan birinden de sıkılabilirler

• yönetime başvur mesaj at de ki ben yanlışlıkla kadın olmuşum ,erkek yapın beni :))

• en iyisi ben bu sayfdan gideyim bari hoşçakalın gerçekten kimseyi kandırmak değildi niytetim

• Erkegin kalbinden :)

0|2
    0|0
    • ufff :) oyoyoy :)

• aşk olsun ben mi kandırıyorum? yok yok ben kandırmıyorum, ördek kandırıyor, suçlu ördek :)))))

• Tabi ordektir ordek :)

• aşktan D

0|0
    0|0
    • güzzeeell o üç harfli sözcük zaten sihirli bir şey gerçeğini yakalayabilirsen,aç kalsan da farketmez ağzın kulaklarında dolaşırsın günlerce :)

• tesekkurler

• rica ederim :)

• Kredi kartından :)

0|1
    0|0
  • nerden baktığına göre değişir mesela yandan bakarsan kolundan geçer yukardan bakarsan ağzından geçer alltan bakarsan karnından geçer :D

0|0
    0|0
  • ben de yemek yapamiyorum :( napam olem mi

0|0
    0|0
    • Kahlo ben senin sevgilin olsam üç öğün bal börek beslerim seni aşçılık kurslarına gidip kendimi aşarım artık 100 kilo olursun herhalde, gerçi şimdiye kadar bütün sevgililerime yemek yapmışımdır ama bulaşıkları da onlar diziyordu makineye :)))

• ya herhalde canım bizde de oyle. paylasiyoruz

• Erkeğin cüzdanından.

0|0
    0|0
  • Ben kız arkadaşına artı vermek için geldim :D Şimdi de gidiyorum :))

0|0
    0|0
    • pekiyi ama o bir kötü örnek onu örnek almayın lütfen :)

• Evet bizde haşin gaddar ve acımasız bireyleriz :))

• yok canım başımızın tacısınız ama bizlerden çok daha fazla acımasız olabildiğinize defalarca şahit olmuşumdur ve şahsen de yaşamışımdır...:)

• En yakın alış veriş merkezinden.

0|0
    0|0
  • YOK USTA KALBİİMİZ YANAŞMADIKTAN SONRA ELDEN BİRŞEY GELMEZ

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadınlara iki güzel laf et iki çiçek al yumuşacık oluyorlar merak etme:)

0|0
    0|0
  • paradan

0|0
    0|0
  • Cüzdanından : /

0|0
    0|0
Yükleniyor...