Kadınlar neden bu kadar tutarsız?

Şimdi kadınların çirkin diye tanımladıkları bir erkek düşünün ve bir kıza laf atsa kızın vereceği tepki abaza sapık şeklinde olurdu fakat bu erkek yakışıklı diye tanımladıkları bir erkek olsaydı çapkın ne şeker çocuk derdi

Aynı şekilde çirkin olan sinema restoran kapatsa görgüsüz kro olur aynı eylemi yapan yakışıklı ise ne kadar romantik derler sonra edebiyata gelincede onlardan iyisi yoktur yok önemli olan iç güzelliği önemli olan gönül zenginliği vs vs şeklinde kalıplaşmış bir ton cümle kaç kadın bunları uyguluyor bilinmez

sanki manavdan domates seçer gibi seçiliyor erkekler işte bu yüzden artık kadınları tutarsız ve ikiyüzlü olarak görüyorum erkekleri tek sınıf olarak görmeyipte çirkinler ve yakışıklılar diye iki ana sınıf halinde gören kadınlarıda kınıyorum çünkü erkekler bir canlı varlıktır ve fiziksel özelliklerine göre farklı tepkilere ve farklı davranışlara maruz kalmalarını doğru bulmuyorum

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• öyle deme.çirkin erkeklere zaafım var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunun kadın veya erkekle alakası yok.

Çirkin bir kız gıcıklık yapsa yürü git lan senle mi uğraşıcam diyen erkekler güzel kız gıcıklık yapsa aman da aman gıcıklığını yerim senin derler kime kimi anlatıyorsun insan evladının kanında var bu.

Değişmesi çok zor ;)

0|0
    0|0
  • yeaak yeaaa ! çirkin olduğunu düşündüğün bir bayana tavırların nasıl acaba?

0|0
    0|0
    • Diger kadınlara nasılsa onada aynı olurdu

Ben kadınlarin hepsinede esit davranirim

• OLUR BÖYLE ŞEYLERR

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...