Hesabını veremeyeceğiniz şeyler yaptınız mı?

Hesabını veremem ya da nasıl bunun hesabını veririm dediğiniz hatalarınız oldumu hiç?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Can Yücel

Ne hesabını veremeyeceğim bir günüm oldu ne de vicdanımı lekeleyen bir geçmişim... Ne hissettiysem onu söyledim , onu yaşadım. Yaşadığım bir tek andan bile pişmanlık duymadım. Asla keşkelerim olmadı. Hiçbir zaman kendimle vicdan mahkemesi yapmak zorunda kalmadım. Karşıma bazen gerçek yüzler, bazen sahteler çıktı ama olsun ben yine sadece hislerimle yaşadım. Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim , ya da asla birini severken karşılığını beklemedim. Dostluğuma değer biçmedim , sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim. Sevdiysem sonuna kadar gittim,bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim. Bazen çok kırıldım, bazen belki de kırdım ama hata insana mahsustur dedim. Affettim , af diledim. Kimileri birden fazla kırdılar kalbimi ama ben onları yinede affettim. Onlar belki beni saflıkla yargıladılar. Belki de içten içe sinsice güldüler ama asıl unuttukları şuydu: Ben aldanmadım. Aldanan her zaman kendileri oldular ama bunu anlayamadılar. Bir insan kaybının ne olduğu bilemedikleri için... Kaybetmek onlar için bir alışkanlık haline geldiği için... OYSA BEN HİÇ İNSAN KAYBETMEDİM. SADECE ZAMANI GELDİĞİNDE VAZGEÇMEYİ BİLDİM O KADAR.

0|0
    0|0
    • hiçmi olmadı pişmanlığın ,yada sende yenik olmamaya çalışanlar gibi kendine yalan söylüyosun.bence bukadar iddalı olamaz kimse muhakkak olmuştur pişmanlıklar ve olmalı.hatalar bizim için var ve hatalar olgunlaştırır.

• yorumun için teşekkür edrim..güzel ve hoş bi anlatımdı,ağzına sağlık

• rica ederim :))

Kızlar Ne Diyor 6

• hesabını veremeyeceğim değil ama hata yaptım hayatımda.

0|0
    0|0
  • Bazen yanlış yaptıgım keşke dedigim hatalarım oldu

0|0
    0|0
  • yaptığım bazı hatalar oldu tabikide bedellerini ödedim

ama yaptığım bişey varki hata mı diyim olmasımı lazımdı bilmiyorum ama onun hesabını vicdanıma veremiyorum hala aklımda beni çok yoruyor diyebilirim

0|0
    0|0
  • yaptığım herşeyin hesabını verdim..

zaten büyük hesaplı hatalarda yapmadım..

0|0
    0|0
  • Hepimiz insanız oldu elbet, af dilemeye yüzüm olmayan hatalarım da oldu.

0|0
    0|0
  • Oldu sadece benim ve 1 arkadaşımın bildiği hatalarım oldu, hesabını veremem. Geçmişten bu tarafa bakınca bana çok yanlış gelen şeyleri yaşıyor olarak buldum kendimi. Pişman değilim bunu ben istedim ve yaşadım. Hatalarıma minnettarım hayallerimi gerçek yaptı, bana hiç unutamayacağım anılar bıraktı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatta herşeyin hesabı verilirde keşke hesabını vermek zorunda kalmasaydım dediğim şeyler oldu

1|0
    0|0
  • çok zenginim herşeyin hesabını odeyebiliyorum :D

1|0
    0|0
  • hayir, hesabini veremeyecegim hatam yok, hepsinin bedelini odemeye de hazirimdir

0|0
    0|0
  • Ben genelde kredi karti kullanirim nakit tasimam dostum

0|0
    0|0
  • hayatta yaptığım hatalarım olmasaydı şimdi şu huzurlu konumda olamazdım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...