Spor yaparken kola icmek zararlimi?

mesela spor yaparken ne zararli veya ne zararli diye sorsam yardimci olabilcek var mı

0|0
0|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• kola spor yapsan da zararlı yapmasan da kesinlikle zararlı... bir bardak kolada 17 tane kesme şeker var... bu şekeri içebilmen için içine bir sürü asit eklenmiş...

mideye sindirim sistemine ciddi zararları var. şeker hastalığına neden olabilir.

belki içindeki kafein seni uyarır ve yorulmanı engelleyebilir ancak o şekerler çalışmanı anlamsız kılacaktır maalesef...

1|0
    0|0
  • Büyük bir ihtimal zayıflamak için spor yapıyorsundur, o yüzden şekerli yiyecekler ve içecekler önermem. Benim yerim şekerli yiyecekler, çünkü zayıflamak için yapmıyorum sporumu. Fakat yine de asitli içecekler içmem, protein sentezine mi ne engel oluyormuş, onu tam okumamıştım. Ayrıca zaten kola normalde de zararlıdır.

1|0
    0|0
  • Aşırı şekerli oldugundan evet

1|0
    0|0
  • sadece spor yaparken değil :D o illet her zaman zararlı :D

1|0
    0|0
  • Çok fazla şekerli yaptığın spor boşa gider içme

1|0
    0|0
  • Kola şişkinlik yapar

0|0
    0|0
  • Sekersiz herseyi icebilirsin. Sekerli icersen yaglari degil o sekeri eritirsin.

1|0
    0|0
  • spor yaparken kola değil su içilir.

1|0
    0|0
  • Normaldede zararlı ıcmemek lazım

1|0
    0|0
  • bence evet zararlı ben tavsiye etmiyorum.

1|0
    0|0
  • ''mesela spor yaparken ne zararli veya ne zararli '' diye sorsan yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
  • Bwn profesyonel olarak yapiyorum oyle bisey demiyo hocam kendiside iciyo kola

1|0
    0|0
  • kolayı herzamn içmek zararlı

1|0
    0|0
  • Kola başlı başına bir zarar zaten. Ya kolayı bırak ya da sporu ;)

1|0
    0|0
  • Su iç kola yerine

1|0
    0|0
  • tenis antremanında 1 litre colayı bitirmiştim acayip susatıyor :D

1|0
    0|0
  • tAbikide zararlı

0|0
    0|0
  • Kola Her Zaman Zararlı

0|0
    0|0
  • cola herzaman zararlı 1litre kola al içine 2 kasık süt dök ondan sonra sen otur düşün içmelimiyim içmemelimiyim die :))

0|0
    0|0
  • kola spor yapmasan da zararlı bişeyy... spor esnasında bişey yemek zararlıdır meselaaa... spor esnasında tüketilebilcek en güzel ve en yararlı şey sudurrrr...

0|0
    0|0
  • Sorabilirsin :) spor yaparken antreman anında mı kola içmek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • spor yaparken ilik su ic. soguk su iyi olmaz. soda hic iyi olmaz

0|0
    0|0
  • sporla alakası yok kola zaten zararlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...