Fit ve kas yapan kadınlar?

Erkekler olarak kas yapan yani gerek omuz ve kolda gerekse karın bölgesinde yeterince belli olucak şekilde bir fiziğe sahip kızlar hakkında ne düşünürsünüz sizce bu seksi mi yoksa itici mi ya da kızlar siz yapıyo musunuz ya da yapanlar hakkında fikriniz ne öğrenmek istedim (ben baya bir çalışıyorum da umarım itici bulmuyosunuzdur) :)

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bende vücut geliştirme yaptıgım için seksi diyorum yapmayana pek öyle gelmeye bilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben bu sporla yakından ilgilenen biri olarak bayanlarda kaslı görünümden çok hoşlanmıyorum ancak bayanların fitnness yaparak kaslarını belli bir orana ulaştırması seksi yapar bana göre onları. yani aşırıya kaçmamak şartıyla kaslı görünüm iyidir ancak bunun ölçüsü ney onu söyleyeyim.

karın kasları baklava şekline dönüşmemeli... bence bu erkeksi olur...
    omuzları genişletecek hareketlerden kaçınmalı... erkeksi olur...
    o halde bayan ne yapmalı...
    1. bacaklara odaklanmalı squat bunun için ideal.. peki ama
    Squat nasıl yapılır? Squat nasıl verimli yapılır?
    http://www.idealkilox.com/#!squat/c9fy
    2. göğüslere odaklanmalı... sıkı durmalı pörsük sallanan bir göğsü ben sevmem seven bir erkeğin olacağını da pek düşünmüyorum.
    3. kalçaya odaklanmalı hafif çıkık ancak bacaklarla orantılı olmalıdır... kendi fitness programınız için http://www.idealkilox.com/#!fitness-program/c1nbh

1|0
    0|0
    • Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler kesinlikle göz önünde bulundurcam

• Kızlar zaten açıkçası belirgin gözle görülür hacim alarak kas yapamazlar. Hatta erkekler için bile hacimli kas yapmak oldukça zordur. Kadın esnek olsun, sıkı olsun, sportif olsun kafi. Sıktığında karın kasları belli olsun, ip atlayabilsin, birkaç dakika plank yapabilsin ve hatta mükünse yoga hareketlerini yapabilsin bunlar bile muhteşem bir fizik anlamına gelir. Hele bir de düzenli yüzüyorsa inanılmaz derecede çekici bir vücut demektir.

0|0
    0|0
  • Yaw kızda kas ne demek , biz türk kızının göbeğini bile sevdik <3

0|0
    0|0
    • Hahaha ben pek sevemedim ne kızda ne erkekte

• Ya görüntüde onemlide bir bayanda hiç güzel durmuyor , bir bayan zarif ince ve güzel olmalı bide kas olunca ne yani amerikan gülmesine felanmi gitcek, bence kaslı kızların yüzde 90 nı hiç hoş durmuyor

• Tabi bu senin görüşün saygı duyuyorum. Açıkcası aşırısını bnde çok desteklemiyor

• aşırı çekici.
    bizim salondaki bayan hocanın fotoğraflarını bulursam paylaşırım, böle bir hatun olamaz ya.

0|0
    0|0
  • Kızlarda aşırı kas itici

0|0
    0|0
  • Ondan iyi spor bodysi olur bench atariz :)

0|0
    0|0
  • @Cursequeen Kasli kadinlar ilgimi cekmiyor. Kadin olarak goremiyorum onlari.

0|0
    0|0
  • Ben bayılıyorum! Keşke öyle bir sevgilim olsa! :/

0|0
    0|0
  • kas candır ya

0|0
    0|0
  • Igrencc hatun ele gelecek :p

0|0
    0|0
  • Biraz itici sanki , düşünsene bilek güreşinde erkeği deviren bir kadını

0|0
    0|0
    • Hahaha erkek çok güçsüzse olur ama yapı olarak yinede bir erkeği devirmek bir kız için kolay değil

• Gayet seksi buluyorum evlenp güreşmek isterdim yenebiliyosa da yensin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...