Aylık hormonal döngünün doğurganlık evresine geldiği dönemlerde kadınlar neden seçici davranmaz?

Aslında tam tersi olması gerekmez mi ?

İbre gelmiş yumurtalıklara dayanmış, artık öyle bir hale gelmişsin ki parkta salıncağa binen her çocuğun fotoğrafını çekip İnstagram databesini işgal ediyorsun..

Güncellemeler:
Buradan tüm erkeklere bir tavsiye vermek istiyorum

Hoşlandığınız kadının sosyal medya hesaplarını ele geçirmeye çalışacağınıza takvim günlüğünü elde etmeye çalışın..

Right here right time kafası bilirsiniz

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• libidomuz yukseliyor. daha cok feremon ( dogru mu yazdim bilmem ) salgiliyoruz. aslinda sizi daha cok cekiyoruz. yuruyusumuze kadar degisiyor ve yansiyor. tamamen hormonal yani. ve o donemde daha seciciyiz aslinda. genis omuz, sert yuz hatlarina sahip erkekler daha cekici gelir bize. iri yari yapili vs vs...

ha bir de progestoron ( gene dogru mu spell ettim bilmem. ) salgiliyoruz o donemde. o yuzden cocuk manyagi oluyoruz. ictigim ilaclardan dolayi progestoronum yeni dogum yapmis kadininkiyle ayni orana gelmisti. cocugunu kaybetmis anne gibi, cocuk gordukce agliyordum. hatta sut geldi. oyle diyeyim. hep hormonlar suclu.

1|1
    1|1
    • bir de talihsiz aciklama yapayim madem. babyface tipli bir es varsa ortada. hatun catir cutur aldatabilir esini. yani cocuk ondan olmayabilir. herneyse oyle iste.

• Çok bilimsel olmuş ama gene de anladım. Keşke bizim gibi alt kültür öküzler için daha biraz daha sokak dili kullansaydın.

Yani diyorsun ki sırf erkeksi görünüyor diye bir inşaat işçisiyle bile birlikte olabilirim ?

• sen anla yeter. digerleri at least googlelasinlar kelimeleri.

o kadar olmasa da cevremdeki en erkeksi tipi yataga atabilirim. insaat iscisi yok cevremde. afdagjkkhjggfg o ne nan.

Kızlar Ne Diyor 7

• Hormonların suçu hepsi

0|1
    0|0
  • sen ne okuyorsun ben anlamadım :D hangi psikolojinin peşindesin anladım da hangi psikoloji içindesin o şüpheli :D soruya gelince => yumurta kapıya gelmiştir de ondan :P

0|1
    0|0
  • Ayh ama biz kadınlar daha dogrusu kendimden örnek vermek isterim ki her daim secici oldugumuzu düsünürüz. Halbuki cok kolay tavlanırız. Yani ama herkesede tav olmayız isimizi biliriz. Tecrubeli adamlar cok favorimdir mesela ama gel gör ki artık toy olanlara tav olasım geliyor. Saf temiz yürekli genclere bayılıyorum desem kandırmıs olur muyum kendimi.

0|0
    0|0
    • Belli bir ilişki düzeyinden ya da belli bir yaştan itibaren kadınların ibreyi tersine çevirdiği doğrudur..

Umarım metroda electric buggy yapan Faslı göçmenlerle takılmıyorsundur :(((

• Machine derken acık adres mümkünse gps beni direk götürsün zaten son 4 günüm :(

• doğum kontrol hapı ile o hormonal döngünün yarattığı dengesizlikten kurtulma şansı var ...tedaviside var

0|0
    0|0
  • anlayamamanı,atarlanmanı normal karşılıyorum.

0|0
    0|0
  • Bla bla . Bunlar erkek işte

1|1
    0|0
  • Soruyu anlayan olursa cevaplıcak :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hahaha.

Bak bu arkadaş işi çözmüş de, dayanlar diğer zamanlarda da pek seçiçi davranamıyor ki. Sadece seçtiğini düşünüyor. Diğer arkadaşları ne derse onu uyguluyor...

0|1
    0|0
  • Eninde sonunda susuzluk kazanır

0|1
    0|0
  • Severim böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • 8 yıllık düzenli içiciyim böyle kafa görmedim ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...