Mehmet topal bursa maçında çok kötü düştü ve ölede bilirdi bursa taraftarı ohh ohh dedi bursaspor taraftarı hakkında ne düşünüyorsunuz?

mehmet topal herkezin bildiği gibi düzgün biri kimsenin en ufak bir şey dedikleri olmamış eşide yardımsever düzgün ve örnek bir aileler neyse mehmet topal çok kötü düştü orda boynu kopup öyle bilirdi bursalı taraftarlar fenerli diye ohhh ohhh diye tezahürat yaptılar sizce bu insanlık mı bir futbol l*n oyun futbol uğruna bir insanın acı çekmesini ölmesini istemek iyi bişey mi herkez emre volkan çirkeflik yapıyor diyorlar tamam anladık mehmet topal ne yapmış size ne gibi bir yanlışını gördünüz volkan emre milli maçlarda ıslıklandı çünkü vukatları var diyorsunuz emre volkan bahane fenerli diye ıslıklandı sizce bursalı taraftarın yaptığı insanlık dışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Texas insallik bilmez

0|2
    0|1
    • aynen gaddarlar beşiktaşla oynadıkları maçta statırla bıçaklarla geliyorlar

• galatasaraylılar bakın nasıl bursalıları koruyor bunlar hep böyle fenerbahçe madur olduğunda karşı rakibe geçerler haklı bile olsa şimdi bunlara ne oluyor ben galatasaraya mı laf attım yok kusmaları başlamış yukardaki holigan kız diyor yok siz olsanız sanki yapmıyacaksınız kadıköyde olsa meloya sizde yapardınız bu soru koymuş onlara belli
      bursalılar kindar ve haindir

• Onlara ve de geç yaraları büyük

Kızlar Ne Diyor 1

• Baş ağrıları ve kusmaları baslamış

0|1
    1|1
    • ben kimi neyi kast ettiğini biliyorum spor kategorisinden çıkmıyorsun bir türlü her soruda varsın
      ona denen fenerli futbolcuya hemen vicdansızlık peşindesiniz

• he canım he. burada beni Fenerliler iyi bilirler. Tek bir kişiye kötü laf söylemedin. Dikkat çekmek için saçmalama. Hadi güle güle.

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşlar tamam güzel birşey değil ama bu tribünde yok küfür edildi yok öyle oldu bunu yaptılar bunlar olan şeyler aşalım artık bunları Melo düşse Kadıköyde farklımı olur her takımın içinde var.

0|0
    1|1
    • böyle yaptıkça olayları daha çok alevlendiriyorsunuz yapmayın böyle yapmayın
      melo düşse kadıköyde fenerliler yapmazmıydı diyorsunuz melo kadıköyde çok düştü hiç dedikllerini gördün mü?

• Tm kardeşim haklısın sen ben yalan konuştum güzel birşey değil demedim teşvik ettim futbol terörünü saydıklarının hepsini yaptım kabul ettim sen haklısın ben farklı birşey konuştum çünkü demişimki fenerlilerde yapardı evet doru ama doğru davranışmı değil ama sen anlamak istediğin gibi anlıyosun iş Allah korkusuna kadar gelmiş dediğim gibi haklısın.

• öyle tabi gerçekleri söylemene sevindim

• boynum kırıldı zannettim diye açıklama yaptı allah korudu.
    toplardan da başka bişey beklenmezki zaten

0|1
    0|1
  • bursalı toplar
    topal düşer ohlar
    Kuyt koyar hoplar:))

0|2
    0|2
  • Mehmet topal o kadar kötü düştü ölebilirdide sizin karaktersiz ocanız neden oynattı bile bile onu. ?
    sizde aynı şeyi yapardnız başkaları için boşuna çirkeflik yapmayn

0|1
    0|0
    • yani?
      yaptıkları güzel bişey mi?

• değil ama kısasa kısas

• mehmet topalın şuana kadar bir yanlışını gördünüz mü?
      bunlar mehmet topala bile yaptıklarına göre emre volkan bahanesini uydurmasın kimse o zaman fenerli futbolcu diye çekemiyorlar
      l*n yerde can çekişen adama oh diyor zalimler

• Türkiyede futbol Fenerbahçeye karşı oynanan bir oyundur

0|2
    0|1
  • pfdk ya sevk edildiler federasyon iyi bir geçirsin diye bekliyoruz bakalım ama zor

0|1
    0|0
    • ohh ohhh diyorlar zalimler ya bu olayı savunlar inşallah çok sevdiği biri ölür diyecem olmayacak

• Merdivenden yukarıya kaçanlar der susarım.

0|1
    0|1
Yükleniyor...