Kızlar sorum size?

Ben MMA sporcusuyum. Bu bir ilişkide ne kadar sorun olur çünkü 3 kızla tanıştım bu işi yaptığımı öğrenince rededildim. Niye? Neden sizce? dedikleri tek şey geleceği yok öyle spor mu olur vb vb. Ben 6 yılır bu işi yapıyorum. Merak edenler için Murat Kazgan ın spor salonunda ve takımındayım.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Azıcık korkutucu sanki o yüzden olabilir

0|0
    0|0
    • iyide benim işim bu bundan para kazanıyorum neden korkacak ne var?

• Benim hayatımın bir film ile ilgisi yok inanabilirsin. Fakat bilmiyorum benim en iyi yapabildiğim şey bu olduğu için bunu yapıyorum

• Bu güzel birşey bence

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben izlemeye bayılıyorum, herkese göre sorun olmaz ama çoğu sorun yapar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• birincisi sağlığın sürekli tehlikede.. ondan istemeyebilirler.
    ikincisi suratın dağılabilir bilmem morarabilir vs vs anladın sen onu, kızlar buna da evet demeyebilir.
    üçüncüsü ölüm tehlikesi de var, korkunç bir spor yani onlar için (ben zevk alırım seyrederken) hiçbir kız bu risk altında bir erkekle evlenmek ya da sevgili olmak istemez. toplumumuzda eşcinsellik nasıl bir durumsa bu spor dalı da aynen onun gibi kabul görmez. bizim toplum yapımıza uygun değil bence... ki bir milyon kişiye soralım çoğunluk uygun olmadığını söyleyecektir.

sana bir kaç yol önericem... bu spordan vazgeçmen artık mümkün değilse artık bu işte dünyada tanınmış ve zengin biri olursan belki sevgilin olur evlenirsin.
    ikincisi yurtdışına gidebilirsin ama değer mi bunun için? ben olsam spor salonu açarım ve kendim bu işi yapmam. hoca olursan sevgilin de olur.

bu son söyleyeceğimi de oku ama dikkate alma... cinsel tercihini değiştir dicem ama bu da günah... onun için işini değiştirmeye bak bence... yanlış anlama sakın beyin fırtınası yaptım yazılı düşündüm...
    http://vucutgelistirmeciler.blogspot.com.tr/
    http://fitnessprogramhesaplama.blogspot.com.tr/

0|0
    0|0
    • Öncelike bu kadar uzun bir yazı için teşekkür ederim sizlere. Hocam 6 -7 yıldır bu işin içindeyim gencim daha ama bağımlısı oldum inan bana 1 gün gitmeyim antrenmana o gün sıkılıyorum patlıyorum sıkıntıdan. Yapacak hiçbirşey yok benim için. Sevgili çokda gerek değil fakat insan arıyor yinede. Çok teşekkür ederim fakat fikrim sabit bu spor benim herşeyim :)

• ben de onu diyorum sporu bırakma ama ne olursan ol hangi iş yaparsan yap en iyisi ol... ya kabul eden bir kız bulursun ama biraz zorlanırsın ama Allah nasip edersen ne olmasın...

• Kesinlikle abicim çok teşekkür ederim sana!

• Tehlikeli iş başkan normaldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...