Sevgilinize ufak bir oyunla sizin onu gerçekten sevip sevmediğini anlamak isteseniz ne yapardınız?

sevgilinize ufak bir oyunla sizin onu gerçekten sevip sevmediğini anlamak isteseniz napardınız.bunu nasıl anlardınız.öyle birşey yapın ki sevgisini anlayın

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• çocukça şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 20 derece yarıya kadar su dolu bir leğenin içine çömeltirim kendisini ve kaynar suyu dökmeye başlarım yeğenin içine yavaş yavaş ısınan suyla birlikte itiraflar gelir bu yöntemle seviyorsa yeminler eşliğinde dile getirir aksi halde sevmiyorsa dile getirir.

0|0
    0|0
  • Ona bunu gönder ... link

0|1
    1|0
  • Onu aldatırdım eğer beni terk ediyorsa seviyordur...

0|0
    0|0
  • oyun oynamazdım

0|0
    0|0
  • kızlar için farklı erkekler için farklı olur. kız olsam arkadaşımı numaradan sevgili olmak ister gibi davranmasını ister sohbete başlatırdım, karşılık varsa sevmiyor demektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• fake hesap acıp kız olarak ona asılabılırsın emın ol verecegı cevap bellı edıo kendını..eger kızla ılgılenırse ...ıste gerısı sana kalmıs senın bılecegın ıs :))

0|0
    0|0
  • Çocukça bence. sevgilime oyun yapmam, eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmaktan başka bir şey değildir. + ne yaparsa yapsın inanmam öyle tamamen.

0|0
    0|0
  • Ben bi kiskandirmaya calistim suclu oldum agr laf ettim konusmuyo artik :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...