Ayrıldığınız sevgiliniz şu an arkadaşız dese ne düşünürsünüz?

ayrıldığınız sevgilinizle konuşmaya devam ediyorsunuz ama yine sevgili gibi kıskançlık yaptığınızda ama biz arkadaşız diyo ne yapmaya çalışıyor böyle bir kişi bende bunu belirtmen iyi oldu ona göre davranırım bir daha görüşmeyelim oda dediki bana bu kadar sert tepki göstermene gerek yok .. ne demek bu benimle dalgamı geçiyo?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• 1- ERKEKLERLE KADINLAR hiç bir zaman arkadaş olamaz, Doğanın kanununa aykırı!

2- Siz ayrılmamışsınız gibi sanırım, ayrıldıkta işte dur bakalım şu olmazsa gene ona dönerim, hesabı!..

3- bu söylediğin hareket tavır senin onu unutup unutmadığının derecesini anlamak için! sonra etrafına dönüp, "bak bakın işte! köpek gibi peşimde hala" nın ispatıdır!

0|0
    0|0
    • benım ona karsı olan duygularımı bılıyor bunu her defasında aptal gıbı soyledım ama bana hep karsılık verıyo sevgılı gıbı konusuyor hatta kıskandıgımda onu bana hesap verıyo ama dun öyle bırsey soyledı bende senı unutmam lazım bu yuzden konusmamız lazım dedım

• yok hayır kafamda bıtırdım kesın aldım bu kararı zaten 1 ay gorusmeyelım yeter alısırsam unuturum kendımı tanıdıgım ıcın

• ok tamam o zaman, ne zaman buluşuyoruz? :):):)

Erkekler Ne Diyor 6

• Ona Açıklama yapmak zorunda değilsin, Bittiğini zöyledin mi! söyledin. Artık açıklama yapmak zorunda değilsin! o yüzden konuşma / görme !

0|0
    0|0
  • Önce arkadaştık, sonra sevgili olduk, olmadı birlikte olduk. Sonra baktık olmuyor sevgili olmaktan vazgeçtik, arkadaş olduk.

Mide değil E-5 Mübarek... Ne dese müstehaktır.

0|0
    0|0
  • şunu bana diyecekti var ya.. çekme halatıyla bağlatırdım onun kısmetini

0|0
    0|0
    • cok zoruma gıttı nıye arıyorsun mesaj atıyorsun sevgılı gıbı konusuyorsun cok zoruma gıttı

• asıl sen onunla dalga mı geçiyosn :D eski sevgilini kıskanmak ne haddine

0|0
    0|0
    • ama sevgılı gıbı devam edıyor mesaj atıyo arıyo felan

• hiç bişi.

0|0
    0|0
  • atamamış hala kafasından.zikzak çizip duruyor.

0|0
    0|0
    • cok kararsız farkındayım

• söyledım zaten sana arkadas gözuyle bakamam dedım zaten sevgılı gıbıyız oda sevgılı gıbı davranıyor .. uzak kalırsam alısırım unuturum buna emınım

• oyleyse sorun çözüldü:)

Kızlar Ne Diyor 3

• eskı sevgılıyle arkdas kalınmaz kı :s

0|0
    0|0
    • asık oldugum bırıyle nasıl arkadas olabılırımkı? zaten oda sevgılı gıbı davranıyor ama neden arkadasız dıyo hıc anlamadım

• seni hala sevgilisi sanıyor sen katlanmak zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • eskı sevgılıden arkadas olmaz.

0|0
    0|0
    • dımı öylekı o benden ayrıldı ben sevıyorum soyledım zaten sana arkadas gozuyle bakamam en ıyısı konusmayalım

Yükleniyor...