Sizi eve davet ettiğinde gider miydiniz?

İlişkinizin başlangıcında eğer erkek arkadaşınızın duruşundan, kişiliğinden eminseniz, sizi evine davet ettiğinde, gider miydiniz yoksa bunun doğru olmadığını mı düşünürdünüz?

Güncellemeler:
Ne biliim oturmaya bile gitsek kolay kız olarka mı görünürüz diye merak ettim.

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• aman kızlar sakın diyorum bak..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• "Eve gelen sonunu bilir." İstediğin kadar kişiliğinden emin ol...

0|0
    0|0
  • bi kız davet etse gitmem altında türlü işler yatabilir fakat erkek davet ettiğinde sende bazı şeyleri düşünüyorsan gidebilirsin ama kafanda cinsellik gibi bişey yoksa arkadasını uyarmalısın şart koşmalısın :)

0|0
    0|0
  • hamam gıren terler

0|0
    0|0
  • Evde napıcaz yiyecez mi sizi?

0|0
    0|0
  • eve giderken içermiyiz felan diye sorarsa bide yolda yatağa hazırla sne kendini piskolojk olarak =)

0|0
    0|0
  • Gitmem.

0|0
    0|0
  • Git göstersin sana pul kolleksiyonunu. O rahat dursa hormonlar durmaz.

0|0
    0|0
  • Gelmezse kuserim çay içsin gitsin

0|0
    0|0
  • Gidenler En En Az Fena Bir Şekilde Sevişirler..Tecrübe Konuşuyo..

0|0
    0|1
  • evde adam yiyoz zaten lise den arkadaşlarım (kız) gelenler vardı ama hiçbirini yemedim not:sapık değilim merak etme kimse kimseye istemeden hiçbirşey yaptıramaz cinsellik olsun başka birşey olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yok gitmiyoruz

0|0
    0|0
  • Iyıde sen bırseylere ızın vermedgın surece senı kımse bırseye zorlayamaz kı .

0|0
    0|0
  • kişilik mi :) peh eve önce hadi film izleyelim , sonra eller omuzdan aşağıya sonra hafiften dokunuşlar dudaklar felan derken gerisi geliyo güzelim kişilik mişilik hikaye ayrıca kişilikliyse niye eve gidiyoz dışarda bi sürü yer var dimi ama:):)

0|0
    0|0
  • Şimdi öncelikle ilişki henuz yeni ise evıne gıtmem.

Zaman gecer tanırsam guvenırsem ılıskı cıddı kıvamda ılerlıyorsa gıdebılırım..

0|0
    0|0
  • Gtme sonu belli o kadar emin olsaydın zaten ondan sadece yalnz kalmak için dye burda bize sormazdın

0|0
    0|0
    • ama güncelleme kısmına bakmamışsın sanırım. kolay kız gb mi görünür, yani onun düşüncesinden bağımsız oalrak belki de

• Ben giderdim

0|0
    0|0
  • kişiliginden eminsen ve sen sınırlarını korursan problem olmaz

0|0
    0|0
  • bişey ypmayacağını düşnüyosam giderim gittimde bşey olmadı:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...