Erkek tek eşliliğe uygun mudur?

azıcık biyoloji dersi alanlar erkeğin biyolojik kodlarının tohumlarını mümkün olduğunca geniş bir yelpazeye yaymaya programlandığını bilir.birkaç kuş türü dışında tüm canlılarda bu böyledir,peki dostlar modern toplumun erkeği tek eşli yapma konusundaki baskısı neden,azıcık biyolojimize saygılı olun gadınlar,pilizz:/

Güncellemeler:
gadınlarım,hepiniz er ya da geç aldatılıyorsunuz,aldatılmadığını düşünen naif gacılar da var aranızda biliyorum,neden şu gerçekle yüzleşmiyorsunuz,erkeğin yularından ne kadar sıkı tutarsanız tutun kaçınılmaz son bu.bu gerçeği kabullenin,kucaklayın bence(bu konuda sibel üresin hanımefendinin güzel beyenatları var,okumayanlar okusun lütfen) sizin bedeniniz doğurup,çocuk bakmaya,yerleşikliğe elverişliyken,bizim yayılmamız,yeni kıtalar keşfetmemiz lazım,anlayış gösterin lütfen
yorumlarınız için teşekkürler canlar,trollüktnn aldığım hazzı hiçbir şeyden almadım:D

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• içimizden birini boğazlamak geldiğinde de gidip boğazlayalım o zaman. sadakat önemlidir. önem veren erkek güzeldir. başka bir kadın isteğini yok etmeyi beceremiyorsa karşısındakine söylesin en azından. sevişmek de kötü bir şey yok ama birine bağlanıyorsan bir başkasına gitmek bağı zedeler.

1|0
    2|1
    • illa ki çocukların sorumluluğunu almalı,arada bir bağ varsa zaten seni bırakmaz ama yoksa ya da yeterince güçlü değilse de zorla tutmamalısın,bırak gitsin,dönerse senindir:D

• doğrusun.

yalnız tuttun en iyi cevap seçtin. yorumlaşmanın sonuna doğru bu verdiğim cevaptan utanmaya başladım çünkü ben hiç de doğru düzgün biri değilimdir tuttum insanları yargılamaya başladım. dediğim gibi olmalı ama ben olabilmiş değilim, bunu savunanlara beni affedin deyip cevabından ayrılıyorum.

• hiçbirimiz aziz ya da azize olarak gelmedik bugünümüze,hangimiz tamamen tutarlıyız ki savunduklarımızda.en iyi cevap seçme sebebime gelirsek genelin aksine hezeyanlara kapılmak yerine akılı selim cevap verdin,trollenmedin(kısmen) :p atıp tutan kalabalığın da sütten çıkmış ak kaşık olduğunu sanmıyorum,bilakis insan kendinde en çok ne eksikse onu hararetle savunur(bu önerme doğruysa benimde dürüstlükte sıkıntım olduğu anlamına gelebilir:p)

Kızlar Ne Diyor 8

• o senin dediğin doğada olan, hayvanlar arasında yani. onlar kendi çocukları ile bile ilişkiye girebilirler bu normal ama hayvanların dünyasında normal olan herşey bizde de normal olacak diye birşey yok. herkes aldatıyor karısını demek de aldatmayı haklı çıkartmaz.her yaygın olan şey doğru değil. eğer serbest bir ilişki istiyorsan çok eşliliği kabul eden bir kadınla beraber olabilirsin. ayrıca bu aldatılma-aldatma konuşula konuşula normalleşti, o kadar çok kadın var ki kocasını aldatan, internet, telefon bile yetiyor isteyen için ve kadınlarınki her zaman daha gizli kalıyor. o yüzden aldatmanın çok eşlilikle temellendirerek meşrulaştırmak yanlış kişiliği bozuksa kaliteli bir o.ç ise aldatır eşini.

0|0
    0|0
  • Tutan mı var seni bir taneyi bul öncede olmayan haremini sonra kurarsın hayalperest seni ;)

3|0
    0|2
  • Kendini damızlık gibi görüyorsa neden olmasın gitsin yaysın tohumlarını.

2|1
    2|0
    • o güdü sadece,çocuk yapıcak diye bir şart yok tabi,tıpkı her sevişmemiz üreme amaçlı olmadığı gibi

• dinimiz 3 gadın alabilirsin diyor bacım

• O çok farlı bir boyut bunu kendi dediğinle bir tutman çok yanlış. Sana şimdi bunu açıklamayacağım. En kolayı internetten araştır.

• seni on esli bi kadinla evlendirmek lazim

2|1
    2|0
  • alla alla, bizde her türlü penis görmek istiyoruz o zaman. sizin canınız canda bizimki ne? böyle saçmalık mı olur başlarım biyolojinize. bağlı kalmayı, sadık olmayı öğrenin.

2|1
    3|1
    • sakin ol şampiyon :)

• garanticilik bana göre değil:/

• Ne diyeyim eşin "çok eşli" olursa, oluyor muymuş olmuyor muymuş görürsün :)

Kimisi illa gözleri ile görmek ister inanmak için...

• sen istediğin kadar kadınla evlenebilirsin sana uygun olsun hadi :)

2|1
    2|0
  • asıl sen saygılı ol bize!

2|0
    2|1
    • estağfurullah bacım,saygılıyım,dizinizi kırıp evde çocuk baktığınız sürece,en iyi yaptığınız şey o,erkeğin de başka kadınlara meyletmesini yadırgamamalısınız,sizin bedeniniz çok eşliliğe uygun değil,hamile kal,çocuk bak...ama bizim öyle mi,saygı,anlayış lütfen:)

• neden en iyi yaptıgımız sey oymus o eski devirde kaldı

• hayır o olsun. ne yani kendi çocuğumuza bakmayacak mıyız. bu yüzden aldatılayı mı hakediyoruz.

• + çok kadın hiç kadındır oğlum, yalnızlıktır sonu. bunu da yaz bir yere, işine yarar

2|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkek tek eşliliğe uygun DEĞİLDİR.

ADAM dediğin tek eşliliğe uygundur.

Ee her erkek de adam olacak diye bir kural yok ki...

5|1
    0|0
    • Yalakalık demişsin de sanırım asıl problem kıskançlık.

Adam olamadın diye kıskanmamalısın başkalarını.

Bir otur düşün, acaba nerede hata yapıyorum diye şimdiden.

Yoksa bir gün karım/sevgilim dediğin kişinin niye seni bırakıp da "adam" aradığını anlayamazsın...

• "Tüm garılardan almak" gibi bir derdim yok ki benim senin gibi. :)

Bez senin erkekliğinden de şüpheye düştük şu anda ama söylemiyoruz...

• insan düşünen bir varlıktır.bu özelliğini kullanırsa hangi sonuca varacağı da açıktır.

6|0
    1|0
  • kadınların da doğası gereği en iyi çüklüyü bulma güdüsünü de nota ekle, yoksa kabul ettiremiyeceksin bilader :)

1|1
    2|0
  • Bir bayanın klitorisinde 4000 sinir hücresi var. Ve bayanın en haz aldığı bölge burasıdır. Bır erkeğin cinsel organı buradaki hazı doyum noktasına ulaştırmakta yetersiz kalabilmektedir. O zaman kadınlarda bir çok erkekle beraber olup isteklerini yatıştırsınlar. Bunu kabul ediyorsan olr:)

0|0
    0|0
  • Haftada en az 2 kadınla yatmazsam erkekliğimden utanıyorum , haklısın katılıyorum sonuna kadar .

0|1
    4|0
  • Değil en az 5 istiyorum..

0|1
    6|0
  • o zaman kadınlar da mı çok eşli olsun? saçma bence

1|0
    1|0
Yükleniyor...