Kıllı, göbekli ya da kel erkekler hakındaki yorumlarınız nedir?

Hakkındaki yorumlarınız nedir? Ben kendime iyi bakarım sadece bacak kılları var :P

Hepsini ayrı ayrı değerlendirin, özellikle bayanların yorumlarını merak ediyorum.

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• kel diye hayir dedim

gobekli diye hayir dedim

killi diye hayir dedim

gerisini sen dusun

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 10

• kıllı erkek olabilir hatta iyidir.

göbek pek hoş değil avuç içini dolduracak kadarsa sevimli olabilir ama aşırısı eritilmelidir.

kelliğe birşey diyemicem :) kellik bazılarına yakışsa da genelde itici buluyorum fakat şuan benim sevgilim de aynı sorunu yaşamanın eşiğinde sanırımm :)

0|1
    0|0
  • Erkek bu kıllı olabilir.Göbekli de olabilir ama şey yapsın ya onu biraz eritsin:D valla saçlıyken evlenirsin sonradan dökülür falan o yuzden kel de olabilir...

bilemedim ki şimdi ama tipim değil tabi:D

0|1
    0|0
  • bunlar adamsa sorun yok adam değilse Kıvanç tatlıtuğ gibi beş para etmez

0|1
    0|0
  • göbeklı ve kel sevmıyorum ben :S

0|0
    0|0
  • 3üde cok ıtıcı dostum :S

0|0
    0|0
  • Kelliğin yakıştığı erkek çok nadir var evt ama ynede istemem :/ Kıllıda çok kötü yani bacaklarnda falan olması nrmal o değlde sırtnda göğsnde falan ıyk :p Göbeklide kmse istemez tabi hadi ynede çok abartılmıcak kdr varsa olablr herkz kaslı dğl snçta

0|0
    0|0
  • kıl normal derecede ıse olabılır gobek ve kellıge bırsey demem babam hem kel hem gobeklı cunku :) ah bıde bıyıklı :)

0|0
    0|0
  • Hepside insan :)

0|1
    0|0
  • kıllı erkek tiksinç göbekli de öyle ama bence bazı keller seksi :D

0|0
    0|0
  • göbek :( ıı ıhh :(

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Gögsü kıllı kadınlar çok çekici.

0|0
    0|0
  • Kel erkek çok moda kardeş. Kızlar bayılıyor. Ama kaslı olacak. Benim favorim Johnny Sins ' dir.

0|0
    0|0
  • yahu beni tarif etmissin :D gerci henuz kel degilim :D

0|0
    0|0
  • one la :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...