Böyle bir erkek neden konuşur benimle?

Bir kadın düşünün size çok ters her açıdan.Siz alkoliksiniz o hiç içki içmemiş,sizin ki lafta bir müslümanlık o ise dini görevlerini yerine getirmek için uğraşıyor,siz çok geniş birisiniz o çok kıskanç vs. Böyle bir kadınla neden konuşursunuz?kadın cinsellik mi istiyorsun derdin bu mu dediğin de zevk almayacağım birşeyi yapmam diyor erkek...kadın görüşmek istemiyor erkeğin umrunda değil hiç duymuyor.Bu adamın derdi nedir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmiş işte. Niye sevmiş, neyini sevmiş bilinmez...

0|0
    0|0
    • Seviyorumda demiyor hal hatır soruyor merak ettim seni diyor

• Ona karşı zaafım var bunun farkında bugün tövbe ettim tamam bütün pisliklerden kurtuldum dese koşarak giderim ona:-(

• Eee sen bu zihniyetteysen buradan çıkacak sonuçlarda sana müstehak olur.

Tövbe yapıp yapıp da sonradan vazgeçmekle olmaz. Bu tövbe kabul olmaz. Kur'anda yazar. Yalnızca yapılan bir hatanın üzerinden çok zaman geçmeden o hatanın farkına varıp, bir daha o hataya yaklaşmayanların tövbesi kabul olur.

Dini gerekliliklerinden en önemlisini yerine getirip "anlayarak" (türkçe çevirisinden) Kur'an okusaydın bilirdin...

Erkekler Ne Diyor 3

• kimsenin dinini kimse yargılayamaz sanamı kalmış onun müslümanlığı belki onun bakış açısı çok farklı nerden biliyorsun belki o senin göremediğin çok şeyigörüyor lafta müslümanlık şudur:kendi herhaltı yer sonra müslümanlıktan dem vurur onların varya yatacak yeri yok haberleri yok tabi bence.

1|0
    0|0
    • Allaha hesap soracağını söylüyor o kişi tövbe tövbe ne haddineyse

• o kadarını bilemiyicem artık ama bırak oda Allahla onun arasında kendi bilir bizi ilgilendirmez

• o kişi beyinden hasarlıdır bence kim oluyormuş da Allah tan neyin hesabını soruyormuş... davranış bozukluğu var zaten bakırköye gönderilmesi lazım..

0|0
    0|0
  • Kalkmışın dini imanı olmazmış derler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kadın niye konuşuyo ki?

0|0
    0|0
    • Ben konuşmuyorum zaten faceden engelledim arama dedim hala mesaj atıyor

Yükleniyor...