Hayatınızda insanların sizi anlamadığını düşünüp kimseyle görüşmek istemediğiniz bir dönem oldu mu?

hayatınızda insanların sizi anlamadığını düşünüp kimseyle görüşmek istemediğiniz bir dönem oldu mu?

Ben şu an böyle bir durumdayım yardımcı olabilecek fikirlerinizi bekliyorum.Yanlış anlaşılmaktan ve ciddiye alınmamaktan sıkılmış durumdayım...

siliyorum birer birer hayatımdan sıradanlıkları...

Güncellemeler:
Poh poh,lanmak ne kadar da hoş bir şeymiş? Bir ben anlayamadım sanırım.. karşındaki insana değer vermen için illaki gururunu ve egonu okşaması ve yalanlar sıralaması mı gerekiyor?nedne bir insanı sadece insanlığı için sevemezler? Hayat hem sömürüden mi ibarettir yoksa?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• benim böyle bir dönemim oldu ve bu noktada şunu yaptım.Hayatımda gördğüm tüm insanlara baktım ve çoğu gereksiz geldi ve şu kararı aldım.Yokluğunu aramayacağım kişilerle ark.lık bağımı kopartacaktım ve teker teker hepsini hayatımdan kovdum.Sonra zmn içinde gördümki ben çok kalabalıktan hoşlanmıyorum.Beni yoruyor insanlar ve kalben kimseyede saygı duymuyorum.Sadece asgari ölçüde olması gerektiği kadar.İnsanın hayatında çok kişi olması,anlamak,anlaşılmak çok değerli değil.Esas olan benim ne düşündüğüm.Ve kalabalık olan çevrende yıpranıyosun.Şimdi hayatımda 3 arkadaşım var gerçek anlamda onlar bana yetiyor uzun yıllardır kalben beraberiz.Hayatında görmek için kimseyi görmeye gerek yok.Yapmak için yapmayada.Az olsun,sağlam olsun.Baktın o azınlıkta seni yıpratıyor.O zmn onlardanda vazgeç.İnsan kendiyle bile kalabalık olabilir.Yeterki ne istediğini bil.Emin ol insanlar huzurdan çok sıkıntı veriyor çünkü hep bi gaflet,hep bi sızlanma... Ağzından hayırlı kelime çıkan,bugünede çok şükür diyen bir kişi bulursan ona yapış :)

0|0
    0|0
    • Aliyorum seni.

100 tane koyun gibi arkadasin olacagina 1 tane kurt gibi olsun..

• aynen ve insanlar birbirine faydalı olmalı ne yük olmalı nede yormalı.Faydalanabileceğin ve fayda sağlayabileceğin kişileri bulursan,tanırsan hayatına onlarla beraber dvm etmek,biirlikte anılar biriktirmek elbette güzel..ama yoksa etrafımızda belkide bulunduğumuz çevreden hicret etme vakti çoktan gelmiştir...

• Anliyorum yazmak isterken yanlis yazmisim.

yanlis anlasilmaktan ve iyi niyetimin suistimali canimi yakiyor.

teker teker siliyorum cevremdeki ve sanaldaki insanlari.

bazi tavirlardan birak nefret etmeyi igrendim desem yeridir...

Kızlar Ne Diyor 10

• evet oldu ve herkesin öyle bir dönemi olmuştur ve ben o dönemlerimde sadece yazı yazdım rahatlamak için kimseye ihtiyacım olmadığını düşündüm. o dönem yazdığım düz yazılarım ve şiirlerim anlatıyo zaten herşeyi ve okudukça vayy bee diyorum benmi yazmışım. Zor oluyo ama atlatıyosun sonrasında psikopat bir insansana dönüşüyosun. hayatta hiç birşeyi takmama güvenmeme vsvs..

0|0
    0|0
  • sen arada bunalıma girip herkese resti çekiyosun onu biliyom ama:(

0|0
    0|0
  • Evet oldu herkesi sildim..

0|0
    0|0
    • az kaldı. nefret etmek kelimesi insanlara olan duygularımı anlatamaz oldu..

• bir salak benim sanırım!

• saçmalama deme öyle gerçekten takmaya bile değmez..

• Hayat zaten yap boz gibi değil midir?Yaparsın beğenmezsen bozarsın.Ne güzel ki oyun bizim istediğimizle oynayıp istemediğimizi oyuna almayız.Oyunu da bozup yeniden başlayabiliriz.Esprilerini anlamayanlar ya da ciddi konuştuğunda anlamayanlar varsa bu onların sorunu.Ben senin güzel kalbini gördüm.Anlıyorum seni.

0|0
    0|0
  • Okul bittiğinde kimseyle görüşmek istememiştim bir süre.

0|0
    0|0
  • evet oldu... görüşmeyi kestim ama sonradan yine arkamdan gelen onlar oldu...

hayatta kendi canından daha önemli şey yok. seni umursamayanları sende umursama abicim... :))

0|0
    0|0
  • sen bana mı kızdın? hayırdır neden ya bir kusurum mu oldu :(

0|0
    0|0
    • herkese.

kimseyi istemiyorum hayatımın hiç bir anında.

• yaaa bana neden cevap vermiyorsun sen ben bişi yapmadım ki çok üzüldüm ama bak :(

• bana haksızlık ediyorsun bilmeden kırdım mı ne oldu?

• evet oldu ama, uzaklaştım iyi de yaptım..

0|0
    0|0
  • evet oldu tabıkı cok guzel bır konuya degınmıssın.

0|0
    0|0
  • oldu. 4 ay evde takıldım, geçti sonra.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...