Anderlecht-Galatasaray Maçı Hakkındaki Düşünceleriniz Neler? Kalırmıyız Avrupa Ligine?

Bugün çok zorlu bir maça daha çıkıyoruz sizce Kazanırmıyız ben en kötü berabere bile kalsak iyi diyorum avrupa ligi için siz neler düşünüyosunuz? Nasıl sonuçlanır maç?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Fenerbahçeliyim. Ama bugün kalbim TÜRK takımı olan Galatasarayla atıyor. Galatasaray kazansın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• galatasaray alacak çünkü onlar için önemli maç yenilirlerse avrupaya veda edecekler beraberlik bile kötü onlar için

0|1
    0|0
    • İnş dediğin gibi olur ama beraberlikle iş son maça kalır bana göre %90 bizim elimizde kendi ipimizi çekeriz.

• Ilk 11 onemli. Gerisi chedjounun kafasina sneijderin fuzelerine kalmis

0|1
    0|0
  • Bruma'yı bile kadroya aldıysa bu adam yenmek ve gitmemek istiyo

0|1
    0|0
  • takımıma ne olursa olsun güvendiğim için bu maçı alacağımıza inanıyorum (tabi ruhumuzla oynarsak) bu durumda kaybetsek bile takımımla gurur duyarım. Beraberlik olursa da hiç yoktan iyidir :))

0|1
    0|0
  • 4 Yemesek süper olur :) Hiç yoktan berabere bitsin :) Umarım ilk 11'i iyi seçer...

0|1
    0|0
  • 4 yemesin yine de

0|0
    0|0
  • Berabere kalsalar bile çıkamazlar tabi Arsenal'in sahasında sürpriz olmaz ise :) Bunu da ihtimal veremiyorum bu futbolla. Lige odaklanmaya çalışacaklar ya da Türkiye kupasına. Ligde 4 büyükler favori bence ama en büyük favoriler galatasaray hariç diğer üçü. Trabzon çok iyi kadro kurdu hoca sorunları vardı onu da Yanal ile gayet iyi çözdüler. Eğer avrupaya veda ederse galatasaray büyük darbe yer taraftarlarından ve sponsorlardan bu da ekonomik krizde iyice sorun demektir. Haliyle tek umut lig olacak galatasaray için. Tabi benim görüşüm galatasaray hariç diğer 3 büyükler Türkiye kupasında ki maçları satacaklar geçen sene ki gibi.

0|0
    0|0
    • GS bence 1 puan alırsa avrupa ligine gime ihtimali kendi elinde Arsenali yenerse gider hesap basit onlar deplasmanda Dortmundu yenemez bence.

• Orası öyle ama Arsenal'i yenmesi bu futbolla olmaz. Adam gibi oynarlarsa elbette yenebilirler ama şu an ki tabloya baktığımızda imkansız ancak çok ama çok şanslı olmalılar. Anderlecth yenerse avrupa ümidi yatar berabere kalırsa belki bir ihtimal şans vardır demektir.

• Aynı şeylerden bahsediyoruz :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Sonuç ne olursa olsun maç sonunda mutlaka ''4 esprisi'' yapılacaktır. Normalde Anderlecht'i desteklerdim de, sırf bu geyik muhabbetinin kökünün kuruması için bir Fenerbahçeli olarak Galatasaray'ı destekleyeceğim. Ama bu desteğimin Galatasaray'ın 4 gollü galibiyetine neden olmasından korkarım. Biri şu 4 rakamını tarihten silsin ya da ona tecavüz etsin.

0|1
    0|0
  • biz çok büyük takımız.. tamam kötü oynuyo olabilir takım ruhsuz olabilir takım içinde anlaşmazlıklar da olabilir ama biz bu süreçleri çok yaşadık.. bugünde bu kötü süreçten anderlect i yenerek çıkacağız... hayatın anlamı GALATASARAY.. ha yenilirsek nolur bazı itler köpekler sevinir ama bizim aşkımız kat be kat artar.. saygılar..

0|1
    0|1
  • Ulke puani icin kazansin isterim ama umudum yok kazanamaz

0|1
    0|0
  • İlk 11 ne olursa olsun Galatasaray ligde ki tempo ile oynarsa asla kazanamaz. Koşu mesafelerini daha fazla yapmalı. Burak bulduğunu atıp, ona top gelirken sağına soluna bakıp ofsaytta mıyım diye bakmalı. Galatasaray kadar Anderlecht içinde ölüm kalım maçı olacaktır. Ancak Anderlecht'in alacağı beraberlik ve Dortmung-Arsenal maçında Arsenalın galibiyeti olursa son maç Arsenalle Galatasaray oynayacak ve Arsenal bir ihtimak liderlik için Galatasaray karşısında mücadele verecektir. O yüzden bence çok zor.

0|1
    0|0
  • Ölüm kalım maçı.
    İnşallah düzgün bir kadro tercihi yaparsa alırız

0|1
    0|0
  • Takim aslinda süper lige odaklanmak istiyor, bu maç muhtemelen yenilecez avrupa ligindede olmaz bu gidişatla.

0|1
    0|0
    • Yinede avrupa ligi fena olmazdı bide bu çıktı lige odaklanmak sanki avrupa arenası Türkiye kupası gibi :)

• Şampiyonlar ligi önemli ama bence süper lig daha önemli :) Zaten o şlde başari elde edicek takimda yok şu an .

• Biz yinede avrupa ligşne kalırız inş ama yensek bile prendelli gitsin.

• gözlerimi kapatıp izliyecem maçı
    heyecandan ölebilirim

0|1
    0|0
    • Çok bir heyecanlanacağımız maçlar olmuyo artıkda inş yanılırım.

• İnş kardeşim en kötü beraberlik alıp son maça bırakmalıyız.

• farketmez iyi oynasında futbola dolayım biraz

• toplam gol 2,5 üst diyorum ben galatasaray zorlanır

0|1
    0|0
  • 4.0...

0|0
    0|2
  • Bence bir 4 tane daha yiyip gelecek gibi 😕😕

0|0
    0|1
  • zor be dostum
    korkak ve tırsak prandelli ile zor

0|1
    0|0
  • Eskiden olsa zor maclarin takimiyiz aliriz derdik ama simdi oyle degil zor mac olacak bizim icin

0|1
    0|0
  • kazanırız :D

0|1
    0|0
  • bence bu teknik direktörle selçuk burak gibi beşpara etmez iki kazmayla en 4 daha yeriz bunlardan rabiacı olduk *

0|0
    0|0
    • Oyuncularda degil bence sorun yonetnlerde bitek selcukla burak formsuz degil muslera kaya vs de dahil.

• muslera napsın kardeş adam artık bitmiş hangi birini kurtaracak ben sana şukadar söylüyorum eğer selçukla burak bu takımdan gitsin iyi bir golcü gelsin çok güzel futbol oynar bu takım o ikisi takım içinde gruplaşma yaptılar millet birbirine küs

Yükleniyor...