Erkek arkadaşlarınızın evinde kalır mısınız?

Tek bayan sizsiniz 3 tane de arkadaşınız var ve iyi arkadaşsınız uzun süredir. Aynı bölümde okuyorsunuz veya aynı sınıftasınız.. Evlerine çağırıyorlar kalmak için sabaha kadar muhabett curcuna oyunlar vs vs :) Sizce uygun olur mu. siz olsanız kalır mıydınız ? Veya kaldınız mı. Aynı sorum erkeklere de bir bayan arkadaşınızın evinizde kalması hakkında ne düşünürsünüz..

0|0
19|18

En İyi Kız Görüşü

• Ben kalmadım,kalmayı da düşünmüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kaybedecek birşeyin yok ise kalırsın. "Eve gelen sonunu bilir" diye deyim var yani. Anla artık. Muhabbet, curcuna, oyunlar... Sonra içki.. aaa çok sarhoştum, kendimde değildim, kazara oldu, affet...

Kaybedecek birşeyin var ise zaten sonunu biliyorsun...

"Evde" kalmak ise farklı. "Aile ortamı var ise evde", anne baba vs... O zaman kalınabilinir arkadaşların evinde.

0|0
    0|0
    • Kışın kaldım arkadaşlarımda hiç kötü düşünmedim ki o kadar güvenirim. Tamam babana bile güvenmemek gerek ama bazen gerçekten güvenmek gerekiyor dostlarına birşeyler paylaşmak adına. erkek arkadaşlarla daha iyi anlaştıgım için tek tük kız arkadaşım var.

• Yahu herkes aynı değil. Ama o arkadaşların bile farklı bir zamanda farklı bir oluşum içine sokabilir seni. Ondan sonra ağlayıp sızlayacağına uzak durmak en iyisi... O şekilde düşen çok kız, pardon, kadın tanıdım diyeyim...

Ha kaybedecek bişeyin yoksa eğer, arkadaşta kalmak herşeye değer...

• Ben 3 bayanla birlikte kaldım çok zor çok, ne gadar dağınıklar, varya ev hallerini gördükten sonra soğudum lan karılardan demeyi versem, neysem konu bitmiştir.

0|0
    0|0
  • muhabbet mi :DD haha koptum :D boyle mi ikna ettiler seni :d iyimş nese.. 3 kişiler dikkat et .d

Uyarı = ertesi gün hapını almayı unutma..

1|0
    0|0
    • kimse ikna etmedi zaten geçen kış kalmıştım bi gün. onların hergün yüzüne bakıyorum ayrıca kazandıgım en iyi dostlarım.

• burdaki yazılardan sonra ne kadar güvensemde gitmem artık sanırım :)

• devir oyle bi devir olmuş ki kimseye güvenmiceksin.. bi anlık şeytana uymayla sana hayatın boyunca unutamıcağın bişeyi yaşatabilirler..

• ateşle barut yan yana durmaz.kalmamalısın. eğer kalıyorsan üçüde sana gönül kaptırablir ve bu sefer 3 erkek arkadaş arasında ezelib ir düşmanlık başlar.eğer bakire değilsen üçüde tadına bakmak için kafa kafaya verip şeytani plan yapabilirler.

0|0
    0|0
  • 3 erkeğin arasında 1 kız çok saçma, 2-2 olsa normal karşılarım

0|0
    0|0
  • Kaç oldu soruluyor bu soru

sen aynı kişisin sanırım

hala kalmaya devam ediyor mu o kız

erkek arkadaşının yanında ?

Allah akıl fikir versin.

0|0
    0|0
    • Ben arkadaşlarımda kaldım ve bir gün.. o ben değilim karıştırıyorsun dostum

• peki bir daha cevap vereyim

Tek bayan olmaz.

• çok gelip kaldılar misafirdir baştacıdır

0|0
    0|0
  • yetiştirilişe bağlı, evde kalmak yatmak yada toplanmak yada uyumak toplumda çok enteresan yerlere gidebiliyor. kimseyi umursamyorum diyosan bknz. bi satır aşağısı

ben kızın evinde de kaldım kızlar da benim evimde kaldı hiçde korkulacak bişi yok

0|0
    0|0
    • Bende o an umursamadım zaten. sonradan acaba yanlış mıydı gitmem diye sordum yoksa onlara güvenım var.

• Ateşle barut yan yana durabiliyorsa, arkadaşlarda durabilir.

0|0
    0|0
  • hep kızlar erkek arkadaşına şunu der bana güvenmiyormusun evet sana güvenmek ayrı şey ama erkeklere güvenmek ayrı şey :) o bakımdan bi kız 4 erkek arasında kalmasın bence hemde aynı evde

0|0
    0|0
  • kız olsam kalmam

0|0
    0|0
  • Akıllı Ol Kardeşşş.

0|0
    0|0
  • azmış pipi donda kızmış mermi namluda durmaz agaa :D

0|0
    0|0
  • 1 erkek neyse de 3taneyi bünye kaldirmaz kalma bence

0|0
    0|0
    • 3 erkek bir araya gelse çene leri durmaz dır dır dan kafa kalmaz yani yanlış anlama konusmayi seviyor isen git

• Kalma.

0|0
    0|0
    • Kaldım Oyun oynamak için toplanmıştık ama kötü olarak düşünmedk. merak ettim sadece..

• Sen kalma bence , bu işler organize işlerdir.

0|0
    0|0
  • Kalan Çok Gördüm...

0|0
    0|0
  • valla kalıodu ama gece beraber yatıoduk.:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• kalmam ,çünkü kimin ne olduğu belli değil.iyi diyorsun ne çıkıyor.Birinin benim hakkımda ne düşündüğünü gerçekte bilemem .

1|0
    0|0
    • Güvenmemek lazım tabi doğrusu bu. ama gerçekten de güvenmeden de birşeyler paylaşamıyorsun..

• o zaman sen de benim gibi güveniyrmuş gibi yap ama içten içe güvenme.bi bahane bul

,işin içine erkek girince ben güvenmiyorum ,yanlış anlama dostundur bir şeydir onu bilemem ama işin içine cinsellik gibi konular girince insan aklının 3 te 2 sini kaybedermiş.(bu bir hadis )bu konularda kendime bile güvenmiyorum kaldı ki başkasına .diyebilirsin insan kendine güvenmez mi diye?neticede ben bir insnm ve hormonlarım var bunları beynim kontrol etmiyor maalesef değil mi?

• Asla öyle birşey geçmedi aklımdan benım ama insandır bu olabilecek şeylerdir haklısın zaten bir kez falan gıttım o da sanırım daha da gitmeme gerek olmaz.

• hayır bu dogru değildir..erkeklerın de duyguları vardır dürtülerı ..farklı seylerı dusunebililer bunu onceden bılemezsınız her erkeğin gorulememıs bır yuzu vardır.ama bır kız olarak onlem alıp kendınızı korumak sıze düşüyor.elinizden bu gelir.namus onemlı hıcbırsey olmasa bile 3 erkekle aynı evde klmak sızın sahsınıza iyi değil sahsen ben duysam ıyı seyler dusunmezdım burası türkiyee..:)

0|0
    0|0
  • Kalmam, kalma.

1|0
    0|0
  • Kalırdım en iyi arkadaşlarınmış çünkü.

1|0
    0|0
  • cık hiçbir güç o eve adım attııramaz... :/

1|0
    0|0
  • Bence kalma.

1|0
    0|0
  • Hyır.

0|1
    0|0
  • kalmam.

0|0
    0|0
  • Bana ters kalmam

0|0
    0|0
  • bnce karsındakı erkegı tanıyabılmelısın sonuçta erkek var erkek var..

bn erkek arkadasımın evınde kalırım onu cok ıyı tanıyorum ama senı bılemeyecegım.

0|0
    0|0
    • 3 yıldır tanıdıgım bıldıgm sınıftan arkadaşlarım

• hayr

0|0
    0|0
  • gözümün önüne 3. sayfa haberleri geldi :D

0|0
    0|0
  • buraya yazdığına göre içinde bi şüphe olsa gerek sen en iyisi kalma...

0|0
    0|0
    • Kaldım bi gün Şüphem yoktu onlara karşı bildigim tanıdıgım insanlar ancak bu konuda şanssız olanlarda vardır mutlaka

• Erkek var,erkek var..

Sonuçta hepsi kek ile bitiyor..sorun olmaz.Niyet önemli.

0|0
    0|0
  • asla...

0|0
    0|0
  • Kalmam.

0|0
    0|0
  • BENCE KALMA . BEN KALDIM SABAHA KADAR 4 ERKEKLE İNAN 2 GÜN YÜRÜYEMEDİM. AMA BU ARADA ARTIK ÇOK GEÇ DEMİŞSİN UMARIM BENİM BAŞIMA GELEN ŞEY OLMAMIŞTIR SANADA.

0|0
    2|0
    • sende erkek değilsen bişi bilmiyorum bu erkek diye kız profili açanlara acıyorum neyi tatmin etmek istiyor anlamadım ki

• illa cevap yazacam yani. üniversitede kankam dedğim kişi ve 3 arkadaşıyla kaldım 2 kadeh şaraptan sonrasını hayal mayal hatırlıyordum ve ben 3 üyü içerken onlar daha birincidelermiş. ve ogün bana 1 şişe şarap içirmişler sabah uyandığımda 4 müzde çıplaktık ve olan olmuştu. onun için gitme. bu arada oraya gitmeden öncede bakire değildim zaten.

• Sen diğer 3 nü tanımıyormuşsun ve ayrıca içki zaten en can alıcı noktası. onlarda kaldım bir kaç ay önce onlara karşı iyi düşünürüm hep gördüğüm insanlar dostlarım dediğim insanlar. Başına gerçekten talihsiz bir olay gelmiş kesinlikle her zaman şanslı olunmayabilir güvendıgın halde.

• kaldım, kalırım. sorun olmaz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...