Bir gün karşına çıksa ne yapardın?

Bir gün herhangi bir yerde yürürken karşınıza,geçmişinizde onun için çıldırdığınız ve birlikte anılarınızın bir çoğunu kalbinizin hala silemediği biri çıksa ne yapardınız.

Ben ilk çiğ köfteciye girer en acılısından bir porsiyon yerdim.

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Gözyaşlarına boğulurdum:D:d

0|0
    0|0
    • Sende mi :)bence ağmalak için yerler yapmalı devlet böyle içine ağlıycan sonra arıtacaklar ve geri dönüşüm yapacaklar,malum yıllar sonra kuraklık olacak.

• Yok be ne aglayacagim.Tanimam bile

Kızlar Ne Diyor 7

• suratına hiç onu tanımamış gibi yapardım ,ve ısrar eder halimi hatırımı sorarsa iki tokat atar ve arkama bile bakmadan giderdim .

0|0
    0|0
    • sen bu soruyu bir yaşanmışlıkla mı özdeşleştirdin ?

• Zaten her zaman böyle,kendi için doğru şeyi bilipte uygulayamayan insanlarız çoğumuz,o yüzden çabalarımız,kendimize yardımcı olamasakta başkalarına yardım etmeye çalışıyoruz düşündüklerimizle,paylaştıklarımızla yada yaşadıklarımızın sonunda aldığımız tecrübelerle.

• Hiç Ruh çağırdığımı hatırlamadığımı söylerim.

0|0
    0|0
  • başıma geldi bir kere sırtımı döndüm.. yüzünü görmek istemedim bir yandan sinirlendim, bir yandan üzüldüm...

0|0
    0|0
  • Kalbim sıkışırdı herhalde:) Bayılsam tutar mı acaba derdim:)) Cidden kötü oluyor bir kere başıma geldi :)

0|0
    0|0
    • Benimde başıma geldi aynen dediğim gibi ilk gördüğüm çiğ köfteciye girdim,bazen geçip gidebilmek lazım :)

• ağlamak istiyorum :/

0|0
    0|0
  • Odama gitmeyi bile beklemez sokağın köşesinde deli gibi ağlardım

0|0
    0|0
  • medeni medeni hal hatır sorarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiç bişey o benı görünce napcak diye merak ederdim .

0|0
    0|0
Yükleniyor...