Zor bir seçim..Tercihin kim olurdu?

Tsunamide 2 çocuklu bir annenin çocuklarından birinin kurtulup diğerinin ölmesine karar vermek zorunda kaldığı hikayeyi çoğumuz biliyoruz. Siz böyle bir durumda ne yapardınız? Herkesin çocuğu yok bu yüzden çocukların yerine çok sevdiğiniz iki kişiyi düşünebilirsiniz. Hepimiz ölürüz cevabını kabul etmiyorum. Biri ölecek biri kurtulacak. Hangisini kurtarırsınız hangisini bırakırsınız neden?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• o anda karar veriridim şimdi ne dersem yalan olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Arkadaşım o duruma düştüğündeki şartlara bağlıdır bu seçim Allah kimseyi böyle sınamasın ama sanırım ikisi içinde savaş verirsin ama o durumdaki şartlarda önemli hangisini tutabiliyorsan onu kurtarırsın heralde.

0|0
    0|0
  • çocuğum olsa büyük olanı kurtarırım çünkü kurtardıktan sonrası var bi de hastalık var yiyecek sıkıntısı var yokluk var... büyük olan daha herşeyi daha iyi anlayabilir dayanabilir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Böyle soru sonraları anlamıyorum. Ulan ben kendimi bile kurtaramazdım.

1|1
    0|0
  • Tek duam öyle bir durumda yalnız olmak.

0|1
    0|0
  • çok zor bir karar Allah kimseyi böyle bir sınavla karşılaştırmasın.

0|0
    0|0
  • eğer mantıklı karar vericek olursam büyük olanı kurtarırdım.

0|0
    0|0
  • kolay olanı kurtarırdım..

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten harbi harbi değer veriorsam adam yerine koyuyorsam 2sini kurtarır kendim atlardm

0|0
    0|0
  • sevdiğim iki kişiden , biri sevgilim diğeri arkadaşımsa , hayata umutla bakanı bırakırdım :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunu sorma bilemiyorum ama öyle bir olaydan sonra akli dengemin yerinde olması büyük bir nimet olurdu.

0|0
    0|0
  • çok zor karar veremezdim sanırım

0|0
    0|0
  • sen öl.

0|0
    0|0
Yükleniyor...