Paten kaymayı bilen veya öğrenmek isteyen kaç kişi var aramızda?

Kendimi bildim bileli paten kaymak istemişimdir. Paten kaymağı nasıl öğrenebilirim? Paten kaymayı bilen veya öğrenmek isteyenler el kaldırsın.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Küçükken kaydım doya sıya...Şimdi ne işim olcak patenle kocaman kız olmuşum:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• pateni bilmiyorum ama buz pateni denicem bakalım inşallah bi yerimi kırmam..

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum hatta o kadar iyiyim ki duran arabadan daha hızlı gitmekteyim :) Şaka bir yana bir zamanlar meraklanmıştım da fazla kastı beni :D

0|0
    0|0
  • Nasıl fren yapıldığını bir türlü öğrenemediğim alet.

0|0
    0|0
  • paten kayarken kolumu kırmıstım bidaha da denemedim

0|0
    0|0
  • Kaldırdım bekliyorum

0|0
    1|0
  • Kayma Konusunda Çok İyiyimdir...

0|0
    2|1
  • bir paten takimi al dizlik felan ogrenirsin ben oyle yaptim cok keyif verici bisey

0|0
    0|0
  • Küçükken mahallede arkadaşlar vardı beraber kayardık ama eskie kaldı hwerşey bu saatten sona millet güler bana :( Ama buz pateni ilgimi çekio benimde : /

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok ısterım yaa :(

0|0
    0|0
  • Beeen! Hem de o kadar çok istiyorum ki. :/

Seneler evvel bir kere yarım yamalak kaymıştım onun hayaliyle kavruluyorum... :)

Tekrar sürmek çok isterdim.

0|0
    0|0
  • pateni ede halilari kaldirip kayabilyorum ama dışarıda hiç denemedim cesaret bile edemedim eski paketlerimi atmıştım yenisi ni alicam kısmetse dışarıda kaymayı planlıyorum

0|0
    0|0
  • Paten kaymayı biliyorum çok küçük yaşta öğrendiğim için rahat oluyor :)

0|0
    0|0
  • İyi paten kayarım :)

0|0
    0|0
  • ben ilk aldığımda bir düştüm çanak gidiyordu elden vallahi :D sonra bir korku oldu bidaha sürmedim zaten dengesizim dengede duramıyorum

0|0
    0|0
  • ben ama özellikle buz pateni öğrenmk istiyom:)

0|0
    0|0
  • 7 sene kullandım

0|0
    0|0
Yükleniyor...