Çok Kararsızım, ne yapmalıyım sizce?

Ben bu sene 2 yıllık okul bitirdim.Son senemde 2. dönem bir kızla tanışmıştım.Ondan çok hoşlanıyordum ve karşılığını alıyordum.Onun ilk senesiydi ve önünde 3 yılı vardı.Okulun bitmesine yakın 3 kız ve ben canlı müzik dinlemeye gittik.Ve saatin farkına geç vardık.İkimizde yurtta kaldığımız için acele ile çıktık.Bize süre sınırı yoktu ama onlarda vardı.Ben vardım yurda tam odaya girdim telefon ile beni aradı.Kapıda kaldığını ve giremediğini söyledi.Gideceği yer olmadığını ve napacağını sordu.Bende yanına gittim.Sahile gittik.Ve banklarda kol kola uyuk.Hayatımın en güzel dakikaları idi.O Sabah benden çok hoşlandığını söyledi.Fakat benim okulum bittiği için ben ilişkiye başlamak istemedim.Çünkü şehirler ayrılacaktı.Ama hala aklım onda,kafamdan bir türlü çıkaramıyorum.Napmam lazım ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mesafeler her zaman sorun oluyo.. Mesajlaşıyosun konuşuyosun ama bir süre sonra başka kızlarla onu kıyaslamaya başlıyosun. Yanındakiyle mesajlaştığın kişi arasında uçurum oluyo. İlişkiye başlamamak doğru bir seçim bana kalırsa. Mesafeler araya girince onu unutmaya başlıyosun. Kızlar için bu böyle olmuyo yalnız. Devamlı seni düşünüyo sonunda üzülen o oluyo. Bence doğru olanı yapmışsın.

0|1
    0|0
    • İşte tam olarak bu nedenden dolayı bu kararı almıştım.Daha önce sevgilim olmadı.Bundan öncede aynı sebep yüzünden başlayamamıştım.Hep fırsatlar kaçıyor ona yanıyorum.Ama sanırsam aramayacağım.

• En azından bi sevgilim olsun diye aramaya kalkışma derim. Hiç gerek yok. Özgüvenin yerindeyse hertürlü bi sevgili bulursun bana kalırsa.

Kızlar Ne Diyor 4

• sacmalamssın sanırım sevıyorsun madem nıye kendıne acı cektrıyorsun kı

0|0
    0|0
  • sevdigine inaniyorsan ki bence seviyorsun askinin pesinden kos :) hicbirsey ask icin engel degildir olamaz da.)

0|0
    0|0
  • Seviyorsan kestirip atman hiç olmamış.

0|0
    0|0
  • bi şans verseydin keşke. en azından için daha rahat olurdu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İki kişi arasında gerçekten aşk var ise mesafe ve yaş lanet olası rakamdan öte değildir.

0|0
    0|0
  • bence git acıl dostum askın tadını cıkar

0|0
    0|0
  • Dikey geçiş yap :D

0|0
    0|0
  • bence ilişkinizi bitirmeyin ailenle konuşup güzel bir nişan olabilir

0|0
    0|0
  • ilişkiye başlamak istemediğini söylemişsin.daha ne soruyorsun bize.olan olmuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...