Düğünüm ertelendi. Offf napıcam ben yaaa.

arkadaslar tam evlenicektik 5 gün falan kaldı adamın babannesi öldü iymi ya üzülüyorum ama düğünüm iptal oldu bunada üzüldüm herşeyimiz hazırdı ya en başta ben hazırdım offfff hayal kuruodum onla uyancam falan die şimdi baya ertelenir dimi of napıcam ya

Güncellemeler:
kadın zaten cok yaslıydı benim takıldığımşey o değil tam düğün arefesinde oldu. bide öz babannesi değil. sütnine gibi birşey aile dostları
ya susun be sizin buraya yazdıklarınız sorduğunuz sorular cokmu mantıklı sanki

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• yapacak bir şey yok. tavır yapma yanında ol ekstra puan kazan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• koyun can derdinde kasap et derdinde.

allahım böyle ruhsuz kızlardan koru bizi.

merak etme yanıyorsun biliyorum ama bi süre daha ateşin sönmeyecek.bekle.

0|0
    0|0
  • Senin tarafından biri olsa aynısı nı eşin olacak adam sana yapsa ne diyecektin çok merak ettim ?

0|0
    0|0
  • millet acısına mı yansın senin evlenme durumunun ertelenmesine üzülme yaw geç olsun bari sağlam olsun önce ölene rahmet dilemek gerek diye düşünüyorum umarım ALLAH sizi mutlu eder ama önce saygı bi hayır vardır elbet fazla uzun sürmez en fazla 2 ay ertelenebilir sadece kend düşüncem...normalde ölen kişinin 40 ı çıkkması gerek

0|0
    0|0
  • Güncelleme: kadın zaten cok yaslıydı benim takıldığımşey o değil tam düğün arefesinde oldu. bide öz babannesi değil. sütnine gibi birşey aile dostları 2 dakika önce

ÇEVİR KAZI YANMASIN :D

0|0
    0|0
  • Adamın ! babanesinin ölümü bence bir adamın düğünden daha önemlidir. İnsanlar tekrar evlenbilir ama ölen bir daha geri gelmez.

0|0
    0|0
  • Düşündüğü üzüldüğü şeye bak. Sende ölürsen hepten ertelenir düğün bak gördün mü.

0|0
    0|0
  • biraz daha sık dişini .

0|0
    0|0
  • Sabret tabiki...

0|0
    0|0
    • bayramdan sonraya ertelendi inş. bu sfer sorun cıkmaz

• ALLAH tan ölmüş yoksa sen ona çok vijdansızlık yapardın

0|0
    0|0
  • herhalde 40 gün kdar ertelenir

0|0
    0|0
  • Eünzi Billah Din Elden Gitti Kızlar Azdiii...

0|0
    0|0
  • Senin ailenden biri ölse?

0|0
    0|0
  • evet ertelenmesi gerekir

0|0
    0|0
  • Babaannesi... bence o düğünü 3 4 yıl erteleyin:((

0|0
    0|0
    • güncel hmm bilemem onu

Kızlar Ne Diyor 9

• Baya bi ertelenir kış gibi olur büyük ihtimalle. Sakın üstüne gitme bir an önce yapalım diye.

0|0
    0|0
  • sen onla uyanamam dıye aglıyosun.. O da babaannem oldu dıye.. Senın durumun koyun can derdınde kasap et derdınde. Senın aılenden bırı olunce o boyle bı yorum yapsa? O kadar mı vıcdansızsın Bravo 1!

0|0
    0|0
  • İlerde erkek torunum oldugunda insallah senin gibi bi kızla evlenmez. Allah korusun nolur ..

0|1
    0|0
  • ölum bu yaa baska bırseye benzemez sacmalama yanı

0|0
    0|0
  • bi kalk yürü git aşırı ergen seni

1|0
    0|0
    • senin sorundan mantıklı olduğu kesin bi çok cevabın... aşırı ergen...

• yazık...

0|0
    0|0
  • arkadaşım psikoloğa görünmen lazım senin.. bu kadar vicdansız olman çok kötü, üzüldüm senin adına...

0|0
    0|0
  • yani seni tebrik ediyorum bir can gitmiş dünyadan sende 2 ay sonra uyan yanında allah allah ya

0|0
    0|0
  • Nasıl bi insansın sen ya? ne kadar üzgündür onun tarafı şimdi. senin onla uyuman, uyanmadan daha önemli şeyler var şu hayatta. müstahak sana bekle

0|0
    0|0
    • yanıyor bacım yanıyor bu kız:) kimin öldüğü umurunda değil..ateşini söndürsün biri sunun..

• aynen ya, babannesi için üzülüyorum demiş bide, yalancı

Yükleniyor...