Kalbi ikna etmek nasıl olur?

arkadslar bırısı eger sızın ıcın fedakarlık yapmamıssa onu unutmak zorunda kalıyorsunuz...ama unutamıyorsunuz kalbiiniz bunu hiç istemiyor..:( soyle bır durum var ki gururunuz da el vermiyor geriye donemezsınız ama cook sevmısınız..şimdi nasıl unutursunuz kalbinizi nasıl ikna edersınız onu unutmak ıstemesı ıcın?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bak unutursan sana şeker alacagım söz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• o senın ıcın fedakarlık yapmamıssa ve karsılıgında sen onu cok sevıyosan bellıkı senı baya uzmus ve unutmak icin bu gayet yeterlı bence. onu hatırladıgında sana yaptıklarını düsünürsen sana kötü davrandıgını bi süre sonra sogursun zaten bı anda olmaz ama zamanla onu dsünme baska seylere odaklanmaya calıs eglen gez bı bakmıssın aklına gelmıyor artık

0|0
    0|0
    • arkadslarım sureklı yanımda zaten gezmeye gıdıyoruz ama unutmak zor geliyor ıste kalp bu

• Madem yüzmek bilmiyorsun, denizde ne işin var. Madem yanlışlıkla düştün içine sonuna katlan...

İnsanoğlu unutkandır unutkan. Bu sitede cevap verirken herhalde en çok kullandığım cümledir bu. " İnsanoğlu unutkandır."

0|0
    0|0
  • Kalbim hiç ikna olmadı bir konuda. Sadece kan pompaladı, kırıldı,parçalandı,zedelendi,yandı,kül oldu ama sürekli attı.

1|0
    0|0
  • fightorflight7 bacı: kalbi ikna etmek zordur lakin bu tür zamazingoları kalp unutur gider kendimizi kandırmayalım.

0|0
    0|0
  • kalp ikna olmaz atar sadece,

unutmak kafada biter oda olmaz bi gecede

0|0
    0|0
  • kafanı başka şeylere vererek

0|0
    0|0
  • zamana bırakmayı denemelısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok acı çekiyosun biliyorum ama beklemelisin unutma bu hayatta herşeyin sonu var mutluluğunda üzüntününde katlanmaya çalış kendini zorlayıpta yokmuş gibi davranmaya çalışma acını çek ve bekle inan bana bitecek.

0|0
    0|0
  • Kalbi ikna edemezsin,kendini kandırırsın.O hiç ikna olmuyor.:/

0|0
    0|0
    • evet unutmk deıldee aslında asıl mesele kabullenmk galibaa...:(

• uzulunce gelselerdı şu an yalnız olmazdım...cok ıyımıs tm bızım durumu acıklıyo :))

Yükleniyor...