Yahu arkadaşlar bir gelin hele "Fenerbahçe - Beşiktaş"

haftasonu süperkupa maçı var Fenerbahçe ile Galatasaray arasında...tamam güzel heyecanlıyız galip geleceğiz v.s v.s... yaw arkadaşşşş geçen sene Fenerbahçe - Beşiktaş maçı ne oldu ? ertelenen süper kupa maçı henüz oynanmadan bu maçı nasıl oynuyosunuz ? hele bi Fenerbahçe - Beşiktaş maçı oynansın ? neden kimse ses çıkartmıyor ? hasır altı edilldi . ! ne oldu bu maç ? iptal mi edildi ? iptal edilme gerekçesi yok ! sadece ertelendi ! ertelendiyse neden oynanmıyor ?

Güncellemeler:
ben arkadaşlara sölüyorum aaaaaa doğru o maç vardı dimi ee nolcak o maç ? diyorlar... millet unutmuş o maçı :D Federasyonda mı unuttu yahu ? :D

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Oda vardı dimi harbiden unutmuşuz :D Ama maç bu sene olmaz bence beşiktaş kadrosundan dolayı erteleme girşimlerinde buluna bilir.

0|1
    0|0
    • hayret bişii yaaa :D unuttuk gitti koskoca maçı :D memleket olarak unuttuk :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• bu ülkenin iktidarını ayrı Tff sini ayrı ülkeyi katlettiler artık herşeyden soğudum yapsınlar yapmasınlar umrumda değil

0|0
    0|0
  • Tarlalar sürülürken unutulmuş olmalı.

0|0
    0|0
  • benimde hep aklımdaı..hatta geçen sene erzuruma bilet siparişi vermiştikki şike patlak verdi...şikden dolayı unutuldu o maç burası Türkiye

0|0
    0|0
  • fener ile beşiktaşın şikesi nasıl hasır altı edildiyse kupa maçı da öyle oldu

0|0
    0|0
  • evet unuttu bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...