Gözenek sıkılaştırıcı ürün önerir misiniz?

gözenek sıkılaştırıcı iyi bir ürün istiyorum.öneriniz var mı?tecrübe ettiğiniz bi ürün ? kesin sonuç verecek kaliteli bi markadan.MAÇ falan gibi.ben sayfasına baktım fakat ürün başlıklıkları var ama ürün çeşitleri yok.

not : i harfine takmayın klavyem türkçe değil

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• kozmetik ürünler bir sürü para vereceğinize cilt doktoruna gidin..size 10 tl lik bir ilaç yazar gözenekleriniz sıkılaşır.

sana salisilik asit öneririm...yaz aylarındayız malum güneşe hassasiyet yaratmaz...salsil jel alabilirsin eczaneden...salisilik asit içerir...2-3 ay sonra sonuc almaya baslarsın.

0|0
    0|0
    • dr a bas vurdum verdigi ürün cok hassas olan gözlerimde yan etki yapti. göz doktorumun karari yüzüme ilac kullanmamam yönünde oldu.ve zaten ürün cildimi soydu ve var olmayan sivilce problemi olusturdu.memnun kalmadim hic bi sekilde

• aynen öyle.açık gözenek deyip geçmeyin.tedavisi zordur.kozmetik olarak salisilik asit içeren loreal pur zone,veya yine salisilik asit içeren garnier in serisini kullanabilirsin...3 ü 1 arada var mesela.hem maske hem yüz yıkama onu kullanabilrisin...biraz sıkılaştırır..yada yine yüzde 2 salisilik asit içeren sivilce ilacı olan salsil jel alabilirsin...hep salisilik asit önerdim çünkü salisilik asit tahriş etmeden güneş hassasiyeti yaratmadan soyar..

• güneşten korunabileceksen fraxel lazer yaptır düzgün bir yere(ama mutlaka fraxel lazer olsun)

yada illa hafif kolay bir alternatif isatiyorsan...garnier 3 ü 1 arada al..birde toniğini al bu serinin..eczanedende salsil jel al..salsil jel ilk basta sivilceyi azdırır..ama ısrarla devam edersen 2 ay sonra falan gözeneklerin azaldığını farkedersin.ama 1 yıl falan kullan.

Erkekler Ne Diyor 1

• garnıer 3 u bır arada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yahu bu salisilik asit içeren ürünler ve soyucularr çok sivilce yapıyor buna dayanmak zor tedavi sürecinde !

0|0
    0|0
  • en iyi yöntem roller yaptımak gerçekten işe yarıyor

0|0
    0|0
  • benefit'in porefessional diye bi makyaj bazı var. işe yarıyo diye biliyorum arastir bi istersen.

0|0
    0|0
    • bende MAC den buldum bi urun ama makyaj bazi etkilimidir bu is icin`? cünkü ben onu baz olarak kullanmiycam makyaj yapmam o derece normal nemlendirici gibi kullanabilir miyim aceba:S?

• onu da cok begenmisler . al bence ihtiyacın varsa iyi bi ürüne benziyo. sadece gözenek olan yerlerine sürersen uzun süre de gider.

• hmm evet haklisin saol ;)

• clean clear

0|0
    0|0
Yükleniyor...