Nane nasıl yeşil yeşil yakılıyor?

Yayla çorbasına çok yakışıyor ama o yeşilliği tutturamıyorum naneyi az da yaksam çok da yaksam yağı hep sarı kalıyor halbuki bazılarının yaktığı nanenin yeşili çıkıyor nasıl başarıyolar:) bunun bir sırrı varsa bilen söylesin lütfen :)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben yemek yaparken özellikle sarımsaklı soslara yağ salçalı veya nane yakarken sıvı yağ kullanıyorum.Ben sıvı yağı öncenden cezve içinde ısıtıyorum sonra yemek yakınken naneyi içine ekliyorum ve çok az bir miktarda naneyi yağda tutuyorum ve sonra çorbaya katıyorum.Çok bekletme veya çiğden ek içine yani ben her ikisinide yapıyorum.Hem çiğden ekiyorum hem yakıyorum.Başarılar.

1|0
    0|0
    • hmm çiğ olayını bilmyodum ben hep kuru nane yakıyorum ondan sanırım teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• nanenin dogallıgından kaynaklanıyor. Kendin yaş nane alıp kurutunca yemyesıl oluyr=)

1|0
    0|0
  • nanenin kurutulmasıyla alakalı o

nane güneşi görünce kurumadan kararır o yüzden naneyi kuruturken karartmamak gerek mümkünse ev içinde güneşten uzakta kurut o zaman dediğin gibi yeşil oluyor

0|0
    0|0
  • Tereyağı ;)

1|0
    0|0
    • sırrı bu mu? şaka yapıyosun :))

• tamam denedikten sonra duruma göre en iyi cevap seçebilirim :)

• Haha eğer bu seferde yapamazsan sorun nanede ya da yağda değil sende demektir :)

• ilk once yagını kızdır kapatmaya yakın atsan naneyi olmamı

1|0
    0|0
Yükleniyor...