Havanız kime kibrini yediklerim?

2 günlük dünyada egonuz,saçma korkularınız yüzünden bir sürü güzel şeyi kaçırdığınızın farkında değil misiniz?en son ne zaman tanımadığın bir insanla sohbet ettin,merak ettiğin,içten içe hoşlandığın, bir insana adım attın,bir toplulukta kendini özgürce ifade ettin,cinselliğini özgürce,umarsızca tabularının esiri olmadan yaşadın?heh?artiz!

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben daima havamı kendim dolduruyorum bunu belirtim ama dediğin bir çok şeye katılmıyorum .Burası kızlarsoruyor burdan çıkış yok :).

0|0
    0|0
  • Sanane... Hava lazımsa basalım ne kadar lüzumsuz adamlarsınız siz ya...

0|1
    0|1
  • havam beni havalı görenlere :)

0|0
    0|1
  • ahaha sonuna koptum.

0|1
    0|0
  • bence bunların egoyla alakası yok :D

0|0
    0|0
  • Havaya.

0|0
    0|0
  • Bungee jumping de güzel ama herkes yapamaz yani.

0|0
    0|0
  • şu kriterlere göre, artizlik benim hakkım demek ki. sana, sana, sana, hepinize ulan havam!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Senin şu kendinin de dediğin, 2 günlük dünyada...1 günlük bile yerin yok... Sorduğun soru ve karakterinden öyle anlaşılıyo...

0|0
    0|2
  • doğru düşünce yanlış ülke

0|1
    0|0
  • Yi kibrimi irkeem :PPP

0|1
    0|0
  • senin bu havan kime?

0|0
    0|0
  • artiz olduk..

0|0
    0|0
  • Havam sana.

0|0
    0|0
  • özgürce cinselliğini yaşamak ha.ooo iddialı laf.ananında özgürce cinsellik yaşamasına ne dersin?yada kız kardeşinin.geç bu anarşist ayaklarını evladım.kız becerecem diye inanmadığınız aforizmalar atmayın.

2|1
    0|1
    • Helal olsun sana ağzına sağlık...

• anamın ya da bacımın cinselliğiyle sıkıntım yok barzo gardaşım.sen içselleştiremediğin için böyle şeyleri bacın anal olarak veriyor millete kızlığını muhafaza edebilmek için,yazık değil mi kıza:(

• sana diceğimi dedim.daha da bi laf demeye gerek yok.

Yükleniyor...