Bir kaza anını birebir yaşadınız mı? O anda aklınıza neler geliyor? Nasıl kazalara karıştınız?

bir kaza anını bire bir yaşadınızmı. o anda aklınıza neler geliyor . nasıl kazalara karıştınız

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• araba ve motorla yaptım bir çok kez yaya olarakda araba la burun buruna geldim dokundu:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yooğ olmadı henüz öyle bişe

0|0
    0|0
  • Dıkkatımı sarkı secmeye verınce.. arabayı cukura soktum :D allahtan araba devrılmedı ya ..

0|0
    0|0
  • Ruhum yükselmiş olanları izliyor gibi hissettim.

1|0
    0|0
  • ailemle arabayla bi kaza geçirmiştik ilk dua etmiştim Allah'ım benim canımı al ama aileme bişey olmasın die ..

0|0
    0|0
  • 7-8 kez yaşadım, "hayat çok boşmuş be" dedim

2 kez de boğuldum baktım çıkamıyorum kafamı kaldırıp "gün ışığını son kez görüyüm bari" diye düşünmüştüm

0|0
    0|0
  • Küçükken çok boğuldum denizde ve havuzda abim kurtardı hep adam doğuştan kahraman :D:D

0|1
    0|0
  • gecen sene bı kızı motor carptı kafası parcalandı hıc unutmuyorum ya

0|0
    0|0
  • Evet araba takla atma durumuna gelmıstı.

Bilemiyorum o an insan buraya kadarmıs diyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şans eseri burnum bile kanamadan bir kazadan kurtuldum. Aracı görenler bundan nasıl sağ çıktın dediler.. İnsan hiçbirşey düşünemiyor, sadece o anın bir an önce bitmesini ve sonra olacakları bekliyor.

0|0
    0|0
  • ışık gördüm yükseldim diyenlere bakma bi halt görmüyon. saniyelik oluyo herşey. 6 takla atıp karşı şeridi de arşınlayıp yol kenarına savrlan araçtan fırladım sadece kafam yarıldı aracın içinde dönerken aklına sadece acaba nereme ne girebek kafam mı kopacak da ölecem diye düşünüyorsun

1|0
    0|0
    • Yuh :)) Arabayı sen mi sürüyordun yalnız mıydın ölen var mı ayrıntı ver azcık :D

• Olsa söylerdin zaten neyse ayrıntıları isticem reklamlardan sonra :))

• Çok kez büyük kazalar atlattık babam yüzünden. Bazen cm bazen milimetrik farkla kurtardık

0|0
    0|0
  • Çok Kötüydü,Dayımın Oğlu Passatla,Büyük Tır'a Arkadan Vurdu,Kaza Yerine Gittiğim Zaman Araba,Kagıt Elde Buruşturulur Yaa Aynı O Haldeydi,Dayımın Oğlunu Hastaneye Kaldırdık,Beyni Ölmüş,Vücüdu Yaşıyodu...Doktorlar Anlattıktan Sonra Fişin Çekilmesinden Başka Çarenin Olmadıgını Söylediler,Biz İstemedik Tabi Bunu Ama 1 Hafta Snra Kabul Ettik Ve Vefat Etti,Çok Kötüydü Allah Kimseye Göstermesin Böyle Bi Olayı...

0|0
    0|0
  • 2 kere yakından tanık oldum birinde tam yanında geçtiğim arabaya arkadan servis çarptı dikiz aynasından izledim garip bişeydi diğeride 2 arabanın çarpışacağını anladım tam önümde yayaydım ama hiçbişey yapamadım nutkum tutuldu saniyeler içinde oldu durup bakabildim sadece.

0|0
    0|0
  • şöyle bi ışıkkk ordan sanki

0|0
    0|0
  • son 5 sn falan aracın carpıscağını anlıyorsun 1 2 3 4 5 carptıı :d hala yasıyosan sanlısın demektır

0|0
    0|0
  • boğulma anıı yaşadım. Öldüm sandım ama birisi kurtardı çok kötü bir durm. Aklıma ölmeye öldük acaba evdekiler ne olack cenabet miym gibi şeyler gelmişti

0|0
    0|0
  • eziliyordfum cok kere

0|0
    0|0
Yükleniyor...