Aşktan soğuyan nefret eden var mı?

Valla şükürler olsun buradaki sorular olsun dışarıdaki ergenler olsun beni aşktan sevgiden cinsellikten soğuttular tebrikleeeeeer...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar yanlis dusundugunu farkindamisin kotu niye emsal olsun soylermisin?

Neden ?

Daima iyiyi emsal alacaksin

Demek ki hayati diline vurmus bayagi ,basit adice konusan argonun icinde debelenen insanlari duyunca sen tepki olarak hic konusmayacasin.

Seviyorum yaaaa ,beee diyen basit konusmayi hayatinin parcasi haline getirmis insanlari duyunca sen hayattan tam anlamiyla kopacaksin oylemi

Sevgiyi ancak ruyasinda goren kisileri ve bu kisilerin yorumlarini asla emsal alma.

Sevgisiz olmanin getirdigi mutsuzluk onu yasattigi duygular cok ama cok aci sonuclar verir.

Hinc ,K in Nefret diz boyudur ve bu duygulara sahip kisinin yaptigi yorumlarda mantik uyum aramak saflik olur.

Sevgi yi bir gun yasamani dilerim sevmeni ve sevilmeni geriye dogru gulumseyerek bakarsin .

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben, ne yazıkki bizi bu hale getirenler utansın :(

0|0
    0|0
  • herkese cıddıye alma

0|0
    0|0
  • açıkçası biz de etrafın süslü püslü ama içi boş kızlarla dolmasından dolayı şikayetçiyiz

0|0
    0|0
  • ısınamadım ki bi türlü soğuyayım

0|0
    0|0
  • Ne yapalım ? Soğumadım merak etme.

0|0
    0|0
  • onlarla takılmamak gerek muhatap olma onlarla

0|0
    0|0
  • ben sogudum yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kafam rahat en guzelı bu sanırım :)

0|0
    0|0
  • ben varım.. ve gün itibariyle facebook hesabımı kapadım.. telefondan ulaşmak isteyenleri de takmıyorum.. hayat böyle daha huzurlu.. az insan çok huzur.. :)

0|0
    0|0
  • 1- Çık bu siteden.

2- Takma dışarıdakileri.

Yine ısınırsın merak etme.

0|0
    0|0
  • Ben aşkın 'K halini yasıyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...