Kapat

Sevdanız için çarmıhlara gerildiğiniz, giyotinlere bağlandığınız oldu mu?

tek suçunuz sevmek tek suçunuz bağlanmak sadece sevginiz için zindalara atıldığınız sürgünlere yollandığınız esaret altında yaşadığınız oldumu suçum sadece sevmekti,sevmek suç mu?

0|1
11|14

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Kendi çapında eğlenmene bak.Kimse senden önemli ve kıymetli olmasın.Al işte o seni üzmüş sefasını sürüyor sende bunu kafaya takıp cefasını sürüyorsun.Değmez.

0|1
    0|0
  • evet beni zindanlara attılar , çarmıha gerip elime çivi çaktılar gık demedim seviyordum , sonra sürgüne gönderildim aç kaldım susuz kaldım ama yine de sevdim :):):) mutlu oldunmu?

0|1
    0|0
  • Tarihi filmler izlememelisin etkileniyorsun.

0|1
    0|0
  • ne diyon la.

0|1
    0|0
  • ekler misiniz bi şey sorcam da

0|1
    0|0
  • kardeş kafan mı iyi anlamadım :D

0|0
    0|0
  • biri ya da bir şey alıcılarınla oynamış olabilir mi diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • turkce konus

0|0
    0|0
  • sevmek suç değil seçtiğin kişi suç

0|0
    0|0
  • sevmenin fazlası aptallık.Tek yaptığımız arada aptallığımıza doyamamak.

0|0
    0|0
  • Sen hollywood fılmlerı coook ızlemıssın heralde. yada orda yasadıgımızı sanıyosun hı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Arnageddon.Bana kalırsa aşk maşk hikaye senin için dostum.Aşk ayağına katliam güdülerini tatmin ediyon.Ne işsin sen.Planların neler açıkla çabuk :)) Nereden biliyon belki kendine sağlam ortaklar bulursun buradan :) Yalnız çalışıyorum dersen de yine saygımız var eyv. abi der geçerik:))

0|0
    0|0
  • Geçen fransız engizisyon mahkemesi beni gyotinle öldürmeye çalışdı kaçdım ellerinden kilisede afaroz için uğraşdı ama baş edemediler ...

0|0
    0|0
  • Tek bir çiçek ve cümle ile hiç tanımadığı, güneş gibi parlayan çok güzel bir kızın duygularını alt üst eden bir erkekten bunları duymak ne acı..

0|0
    0|0
  • evet geçenlerde falakaya yatırmışlardı

0|0
    0|0
  • benden bahsediyor

1|0
    0|0
  • tabi lisede yazın sanayiye sürdüler beni

1|0
    0|0
  • ben gerilmem gererim

1|0
    0|0
  • Giyotine gir de kafan bedeninden ayrılmazsa gel yanıma o kızı ayarlıyacam sana.

0|0
    0|0
  • çarmıhlara vursallar, zamanı durdursalar

giyotini salsalar bu sevda bitmez yiğidim

0|0
    0|0
  • Dostum sende de hep bi katliam ruhu var be.Bende de var ondan ama fotoyla da tamamlıyon hani :)

0|0
    0|0
  • Topa tuttular.

0|0
    0|0
  • Gene ne saçmıyorsun meraktan geldim

0|0
    0|0
  • aret altında yaşadığınız oldumu suçum sadece sevmekti,sevmek suç mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...