Anneniz sizi hırsızlıkla suçlasa ne yapardınız ?

ben hayatımda hiçkmsenin parasını bişeyini çalmadım evdende hiçbişey çalmadım para felan alacğm zaman söylerde alırım annemde bunu biliyo ama yinede sürekli beni hırsızlıkla suçluyo.. Annem saçma sapan yerlere parasını sokuşturuyo kaybediyo yada bulamıyo hemen beni suçluyo daha önce 350 tl sini kaybetmşti beni suçlamıştı dünde bileziğini kaybetmiş daha doğrusu kaybettiğini sanmış yine beni suçladı yeminler ettim yine inanmadı bulunana kadar. Kardeşimde bu evde onu hiç suçlamıyo ikisi bir olup beni suçluyo bende sinirlendim bağırdım elime gelen nevarsa üstlerne fırlattım :D siz benim durumumda olsanız napardınız nası kurtulabilirim bu durumdan ? babana söle felan demeyin babam çok ilgisiz dinlemez bile..

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• üvey misin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bu arada üzme kendini...anne de bi insan kötü zamanlar geçiriyo olabilir

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın. Sakinliğini kaybetmeden onlara bu yanlışlarından dolayı yüklen. Hırsızlıkla suçlnmak basit değil

0|0
    0|0
  • bi insana verilebilecek en büyük ceza konuşmamaktır,hele o kişi annen ise.

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun ;) üniversiteeye kapak atda ayrı kalın birazz.. 2nizede iyi gelicektir eminimm

0|0
    0|0
  • evde nekadar degerli eşya var alı hepsini soba - sömine - 200 dercede itina ile kızdırlmış fırın - tuvalet gibi vs dönüşü olmayan yere gözlerinin önünde atardım bak birdaha agzını acıyormu

0|0
    0|0
  • eve guvenlık kamerası takıtırın pampa yoksa sızınkıler cebıne ot koyar :d polıse bı sıkayet eder :D

1|0
    0|0
  • gerçekten çok saçma bi aile yapınız varmış

0|0
    0|0
  • Onlarla uzunca birsüre konuşma.

0|0
    0|0
  • Töbe töbeee o ne saçmalıkmış

0|0
    0|0
  • Gerçekten soyardım annemi.

0|0
    0|0
  • Ben annemin çantasından para alıyorumda birşey demiyor, durumun kötü

0|0
    0|0
  • Cinayet sebebi...

0|0
    0|0
  • Bizde böyle bi durum yok banka hesapları ıvır zıvır herşey kontrolüm altında.Anneciin saçmalıyo:)

0|0
    0|0
  • haklısın sen

0|0
    0|0
  • annene naptın?

0|0
    0|0
  • dert etmem pek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Benimki eskiden genellikle dısarıya cıktıgımda sevgilinle mi bulusucan dıye ılle de soylerdı :D gozume gozume sokardı :D Bu durum basıma geldı ama benım degıl kardesımın aynı senın annen gıbı benım babamda koydugu yerı unutur gelır bze sorar :D sonra gozunun onundekı parayı gormez gecer kardesım geceeer =)

0|0
    0|0
  • yani dyecek bişi bulamıorum ne kdr sinirliyim sen anla!

0|0
    0|0
  • Annene iftira atmanın çok günah olduğunu hatırlat bence.

0|0
    0|0
  • hırsızlıktan ziyade sigara kullanmakla suçlamıştı.Kullanmadığımı, kuruntu yaptığını söyledim inanmadı, sigaraya başladım bende.İnandığını söylediği zamana kadar sigarayı bırakmadım.

0|0
    0|0
  • Şu an o kadar umursamazım o kadar siniriliyimki senin yerinde olsam vuru kapıyı çıkar giderim...

0|0
    0|0
  • Çaldın diye suçladıklarını bulduğunda kendinden utanmıyor mu annen?

0|0
    0|0
  • Kac yasındasın onlarla yasamak zorunda degilsin

0|0
    0|0
    • yaşım 19 gitcek biyerm yok olsa 1 dk durmam çalışıp üniye gitcem burda sürekli aynı şey oluyo her konuda beni dışlıyolar sanki beni leylekler getirdi

• Peder silkelensin kendine gelsin yakında valide onuda kaybeder ortalıktan..

0|0
    0|0
Yükleniyor...