Bisiklet Bisiklet alıcak olsanız hangi markayı seçerdiniz?

Bisiklet alacak olsaydınız ne marka alırdınız ne için o markayı tercih ederdiniz?

Güncellemeler:
Arkadaşım robootik niye onları seçerdin acaba yeni bisiklet alacağım bu yüzden soruyorum araştıram yapıyorum da

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• salcano kesinlikle

0|1
    0|0
    • Neden salcano yu tercih ediyosun acaba yani salcano iyi benim şimdiki bisikletimde salcanoda o ayrı konu

Kızlar Ne Diyor 1

• Bisiklet almam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Alacağım türe göre marka seçmeyi tercih ederim. Ama bu markalardan biri olur.
    Specialized - Kona - Wilier - Pınarello - De Rosa - Cannondale - Trek veyahut scott olurdu.

0|0
    0|0
  • Salcano seçerdim. Fiyat/Performans açısından en ideali o. Ben bisikletimi 4 sene önce 1500 liraya almıştım, Salcano Imsonia 292 Shimano, aynı teknik özelliklere sahip Trek'in bir modeli 6500 liraydı. Sadece kadro ve lastik farklıydı doğru hatırlıyorsam. Salcano'nun kadrosunda da sorun yok hani. Ne kanyonlar tırmanıp indim. Bisikletle 1 ay boyunca Ege Bölgesi turu yapmıştım. Salcano'nun orta ve üst sınıf modellerini öneririm. Fiyat açısından Bianchi, Salcano, Carraro yani.

0|0
    0|0
  • Hocam merhaba , ne tur bir bisiklet bakiyosunuz fiyat dusunceniz nedir?
    Marka olarak Cannondale bence ama eger cok ciddi kullanmayacaksaniz gerek yok.
    Ben uzun bir sure carraro crs 620 kullandim tavsiye ederim baslangicta iyidir..

0|0
    0|0
  • Hiç araştırmadım doğrusu

0|0
    0|0
  • Cannandole, Trek, Koga, Giant (kullanıyorum), Specialized, Marin olabilir. Bu markalar hemen hemen aynı ayarda ama Koga, Cannandole hariç. Bu 2 marka daha üstün.

0|0
    0|0
    • Performans olarak bencede üstüne tanınmaz onların fakat para ço fazla

• Flash 1 kullanicisiyim cannondale bunlar ileri seviye zaten sporcu olmayan almasina gerek yok

• Cannondale markasının başlangıç ve orta seviyede ürünleri var. Sadece profesyoneller için üretim yapmıyor.

• Bianchi veya salcano

0|0
    0|1
    • Niye bunları sçerdin

• Görüşürn için teşekkürler ama atladığın bir nokta var ki salcano ve biacnhinin üzerine neler neler yaptılar sedona , gıant , kron vb vb

• Trek vesayre

• Cannondale almak isterdim hep sonunda aldim

0|0
    0|0
  • Önemli olan kullanım amacı

0|0
    0|0
  • Bisana binerdim.

0|0
    0|2
Yükleniyor...