Karısına nasıl kocasının aldattığı söylenir? Söylemeli miyiz?

Bizim bir sağ komşumuz var sol komşumuza sarkıyor adam evli üstelik karısı da bizim ve sol komşumuzun en yakın arkadaşı simdi diyemeyiz koçan sarkıyor diye ne yapabiliriz bu durumdaa? Yardımm!

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• sağ sol olaylarına girme ben sana sölim bir sürü günahsız içeride y atıyor ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• aile içi olaya karışılmasının riskleri var!

0|0
    0|0
  • belkiyanlış analiz etmişsindir onlar çook iyi bir dost olabilirler durup dururken aile içi şiddeti oluşturma gözle gör ondan sonra

0|0
    0|0
  • Kadını üzmeyin..Kocasına uygun dille ne halt çevirdiğini bildiğinizi ve devam ederse bütün etrafa ilan edeceğinizi söyleyin..Daha sonra başına geleceklerden üzüntü duymamak için önceden bu uyarıyı kendisine yaptığınızı açıklayın..Asık suratla, yavaş ve tane tane konuşun..Kelimeler beynine çakılsın...Anlasın..Panikler..

0|0
    0|0
  • alıştıra alıştıra söyle..ama söyle..durumdan eminseniz hiç düşünmeden söyleyin..bazı şeyler ilerlemeden önlemini alın..hemen söyleyin.

0|0
    0|0
  • bence bu tür şeylere hiç girmeyin derim sonunda kötü olan yine siz olursunuz.bir de emin olmadan böyle bir şeye girişmek yanlış olur bence.

0|0
    0|0
  • İlerlemeden soylemelisin . Kadına sarkarsa kadın tepki versin o zamn sarkmaz .

Burda farklı bi durum var.

0|0
    0|0
  • kötü kişi sen olursun sonunda

0|0
    0|0
  • kocan seni aldatıyor de

0|0
    0|0
  • boynuzların baya büyümüş diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • o adamla konusun yanlıs oldugunu söleyin

0|0
    0|0
  • sağ komusunuzun kocasına soylesın ağzını burnunu kırsın pezonun :D

0|0
    0|0
  • söyleyin ben zamanında söylemedim şuan çok pişmanım sonra daha kötü olur

0|0
    0|0
  • kocamda gözünüz var deyip terlikle kovalar sizi.

dedikoducu ,o* komsu olursunuz.

adam daha bir hoş gleir karının gözüne..aslan kocacığım olur bir anda.

kadınlar ilginç ve tiksinç varlıklardır.uğraşmayın tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • söyleyin, ihbar edin

0|0
    0|0
  • belki yanlış yorumlamışşınızdır emin misiniz sarktığına

0|0
    0|0
    • sol komsumuz kendisi soyledi bize kadın kocasına soyleyemiyor adam demiş ki gozume birşey kactı alır mısın demiş gel demiş falan ne kadar guzelsin falan demişş

• söyelmelısın bence

0|0
    0|0
    • ya nasıl soylenir boyle birşey ya?

Kızlar Ne Diyor 8

• Kızma ama herşeye maydönöz olmayın :) .Kendi hayatlarinin dışında insanların hayatına karışanların işi olmadığından karıştığını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Boşver hiç karışma onlar anlaşır arada kötü olan siz olursunuz , üstelik adını bile çıkartırlar kendi gözü vardı da laf çarpıttı diye ...

0|0
    0|0
  • bence sen karışma, kadın kocasına uygun bir şekilde anlatsın. mesela ben komşumuzun tavırlarından hoşlanmıyorum falan diyip anlatabilir, adamın karısına söyleseniz eşime iftira atıyorsunuz bile der yani gözüyle görmedği için, böyle şeyler çok tehlikeli sen kötü olma ihale sana kalır.

0|0
    0|0
  • onları basmayı dene

0|0
    0|0
  • foto herşeyi çözer.

0|0
    0|0
  • Ne kadar sarkarsa saksın kadının yüz vermemesi lazım.

0|0
    0|0
  • kimseye bir sey demeyin.

0|0
    0|0
  • adamın sarktığı kadın bu duruma nasıl bakıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...