Prandellinin gitmesi için şampiyonlar liginden elenmeyi mi bekliyoruz?

madem sözleşmede tazminatla ilgili ek bildirim yok neden şimdi değil neden 2 hafta sonra anlayan var mı ne burak iyi oynamıyor GS dışında hangi takım burak yılmazı alır selçuk inanı bundan sonra beşiktaş bile almaz

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Prandelli nin çok büyük bir tazminatı yok Abdürrahim Albayrak Prandelli ye tek kuruş vermeden göndermek istiyor kesin olarak Prandelli gidecek yerine ise Tugay Kerimoglu geçebilir sezon sonuna kadar. gelecek sezon zaten Lucescu gelecek
    Selçuk çok yetenekli bir oyuncu neler yapabildiğini biliyoruz sadece birkaç maç kulübede oturması gerekiyor Burak konusunda ise haklısın umarım bir an önce kurtuluruz ondan

0|0
    0|0
    • uyuz oluyorum ya burak yılmaza elenmemiz onun yüzünden - averajımız onun eseri

• Tarık'ı, Veysel'i almak istedik. Alsaydık oynatacaktık da mecbur ama devre arası gidip yine yabancı bir sağ bek alacaktık. Transfer yanlışı olacaktı yani giden paralara yazık olacaktı. Necip'i sakatlardan, cezalı oyuculardan dolayı bazen stoper oynatıyoruz. Bizim takım her sene revire dönüyor sende biliyorsun. Bazen 3 stoper birden sakat oluyor mecburiyetten oynatıyoruz. Yoksa Sıvok, Ersan taş gibi stoperler. Pedro'da iyi ama tecrübelenmesi lazım. Galatasaray'ın ligin en pahalı kadrosu olması en kaliteli kadro olduğu anlamına gelmez. Gidip Tarık gibi futbolculara değerinden fazla verip para saçarsanız tabi en pahalı kadro sizde olur. 41 tane futbolcunuz var kiralık gönderdiğiniz oyuncularla beraber çöplüğe dönmüş takımınız. Tothenham bize karşı yedek ağırlıklı çıktı. Kadro değeri bizimkinin neredeyse iki katı kadar fazlaymış ama bizim kalitemizde olmadığını herkes gördü. Bence bizim kadromuz sizinkinden kaliteli.

• Sneijder oynayamaz demiyorum ihtiyacımız yok diyorum. Şu anki şartlarda ihtiyacımız yok. Sosa'yı izledin mi bilmiyorum gerçekten çok iyi bir 10 numara. Bunu televizyonda yorumculardan da duyabilirsin ve şu an sakatlıktan yeni çıktı hazır olmamasına rağmen beğeniliyor. Ayrıca defansın önünde kanatlarda da oynayabiliyor. At. Madrid hep kanatta kullandı zaten onu. Oğuzhan gibi çok yetenekli bir 10 numaramız var ve yerli bu büyük şans. Sizde Sneijder oynamadığı zaman yerine oynayacak kimse yok mesela. Ama bizim iki tane kaliteli 10 numaramız var bu yüzden Sneijder'e ihtiyacımız yok. Ama sizin Sosa ve Oğuzhan gibi bir futbolcuya ihtiyacınız olduğu kesin. Tarık için o kadar para vermenize gerek yoktu çünkü elinizde Eboue gibi bir sağ bek ayrıca Sabri ve Veysel vardı. Bizim futbolcularımız kapasitesinin üstünde oynamıyor biz takım futbolu oynuyoruz bundan kazanıyoruz. Olcay eskisi gibi değil. Ersan sakatlandıktan sonra ilk geldiği seneki ve sizinde almak istedğiniz Ersan değil mesela.

• Sözleşmesinde tazminatı olduğuna inanıyorum, yalan söylüyorlar. Yoksa bile 1 yıllık alacağını alıp gider ki o da az para değil. Yeni teknik direktör gelse yeni transferler isteyecek buda bir sürü para gidecek demek. Para da yok zaten basket takımında ki oyuncuların geçen yıldan alacakları var daha. Prandelli'yi gönderemez Galatasaray yani en az devre arasına kadar takımda kalacaktır. Beşiktaş'ta Selçuk değil şu anda Galatasaray kadrosundan kimse oynayamaz. Bir tek Semih o da bu formuyla yedek kalır. Ünal Aysal sizi yıllardır iyi kandırdı. Hala daha kulübün durumu sanıldığı gibi kötü değil diyor. Kasada para olmadığını başkanınız her fırsatta söylüyor daha ne olacaktı merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • Bir tek Semihmi oynar? Rüyanızda bile gòremeyeceğiniz ve Türkiye liginin en değerli futbolcusu olan Sneijder i versek ağzınızın suyu akar Afedersin. Muslerayı versek banko oynatırsınız, Melo zaten ligin en iyi ön liberosu o da oynar, defansta Chedjou gibi bir adamınız yok daha sizin sağ bekiniz yok yani bizim futbolcularımızın ölüsü sizin takımda oynar

• Şimdi Sneijder i versek sizde oynayamazmı? Yapma allahını seversen Sneijder bu ligin en iyi oyuncusudur bunu kimseyle tartışmam bile. Evet bazı futbolculara değerinden fazla para verdik Tarık sezon başında alabileceğimiz en iyi yerli sağ bekti mecbur aldık bana göre iyide oyuncu onun üzerinde durulmasıi gerek. Atiba iyi oyuncu ama Melo bambaşka birisi oyunun iki yönünüde mükemmel oynuyor hatta ben bazen Meloyu Sneijder olmadığı zaman forvet arkası bile oynatırım çünkü onda o yetenek var sizin oyuncular şu anda kapasitelerinin üstünde oynuyor iyi bir teknik direktörünüz var bizim futbolcularımız ise birkaç futbolcu hariç kapasitelerinin çok altında oynuyor ve berbat bir hocamız var ama o na rağmen aramızda çokta puan farkı yok. Yani Galatasaray biraz toparlansa bu ligi tekrar domine eder

• Sosa ve Oğuzhan kötü oyuncu değiller ama Sneijder bambaşka bir oyuncu. Mourinhonunda dediği gibi şu anda dünyanın en iyi üç 10 numarasından birisi. Bazen Sneijder gibi oyuncuları ihtiyacın olduğu için almazsın takıma seviye atlatması için alırsın. Sizin Dem Baba gibi ıyi bir forvetiniz var hatta ligin en iyi forveti denilebilir şimdi İbrahimoviç gelse bizde Dem Baba var ihtiyacımız yok mu diyeceksin. Benim anlatmak istediğim bu.

• Asil soru yarin yenilgi halinde gidicekmi? Kaza bela yenersek yine uzatirlar yenelimde yine gitsin disi aslan :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bile? Onu anlamadim ama küçük görme gibi soylemissin Beşiktaş ligin en iyi takimi su anda daha öncelerde de en iyiler arasindaydi. Galatasaray'a gelen yönetim geçici teknik direktörü degstrmceklerni söylediler zaten tekrar kongre olacak 4-5 ay sonra prandelli de gitmcem. dedi göndermeleri de bir ise yaramaz daha yeni gelecek teknik adamin uyumu takimi okumasi falan bu süreçte olumlu geçmez en doğrusu bu su anda

0|0
    0|0
    • fatih terim gelsin geri

• Fatih terim su anda görevde anlasmasi var milli takimin basinda ki o da gelse su anda isleri yoluna Sokana kadar 7 -8 ay geçmesi gerekir

• Kısa dönemi çalışacak hoca arıyolar ama bulamıyorlar ve prandelliyi gönderemiyolarda bu yüzden.
    Burak belki başka takımda oynayamaz ama selçuk o kadarda kötü değil renktaş. Takım olarak kötüyüz
    umarım uefaya gideriz ve prandelliyi göndeririz

0|0
    0|0
  • Sampiyonlar liginden elnmeyi bekliyoruz mu dedin.

Zaten elenmediniz mi.
    Biraz realist olun lütfen

0|0
    0|1
  • 10 milyon euro lazımmış Abdurrahim öyle diyor abla

0|0
    0|0
    • öyle şey yok diyorlardı

• yalan söylüyorlar para için göndermiyorlar borçları felan var baksana kaç kişiyi işten çıkardılar Ünal iti borçlu olan takımın borcunu ikiye katladı çilek ve italyan sevgisi yüzünden

• italyanlar becersin kenini tövbe tövbe

• yakındır göndermeleri

0|0
    0|0
  • Adama 20 milyon verildi parayı tamamen almadan tabi gitmez ben olsam bende gitmem sizin takım ruhunuz ölmüş

0|0
    0|0
  • elendınız ya zaten

0|0
    0|1
  • hikmet karaman gelecek 2 haftaya rahat olun

0|0
    0|0
  • Hayir samp. liginden galibiyet alisaniz gidicek adam inada bindi olay :d

0|0
    0|0
  • cimbomun follofoş olmasını bekliyoruz

0|0
    0|0
  • şampiyonlar liginden zaten elendik ki avrupa ligi için savaşıyoruz şu an sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• galatasaray uefa ligine katılsada katılmasa gitmiyecek çünkü gönderseler tazminat ödemek zorunda kalacaklar galatasaray parasal konuda sıkıntılı basketbol erkekte basketbolcuların paralarını veremiyorlar galiba battı diye bir haber yapıldı

0|1
    0|0
    • yalan yıpratma manşetleri

• etmezse melo bakar icabına dostum :))

• bakar valla bide galatasaray taraftarı tt arenada istifa et diye pankart açsa kesin gider :)
      herşeyin hayılısı tabi belki prandelinin yerine daha kötüsü gelir hayırlısı artık

• Aynen oyle yarin yenilirsek gidicek

0|0
    0|0
  • Yenilirsek kesin gidicek ve Tugay'a teklif gidecek. İçerden alınan bilgi

0|0
    0|0
  • Bana burak deme, geldi geleli sevmem onu. Oyuncular istemiyor prandelliniyi bilerek kötü oynuyorlarbence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...