Ah şu erkekler ne me lazım ya..

geçen sohbet ediyorum nişanlşımla dedim aklıma geldin bu sabah biran dememe kalmadı küçük hanımın aklınada gelebiliyormuşuz dedi söylendi sen ama sürekli benim aklımdasın dedi,bende bir sözümü bitirmeme izin ver dedim biran aklıma geldin seni çok özlemişim diyecektim dedim.sonra bunun benden beklentisi olduğunu ve ilgi istediğini anladım ve aradan 5-6 gün geçtikten sonra buna ilgi göstermeye başladım buluştuğumuz gün bu seferde sen bu gün çok fazla duygusalsın demez mi.Şimdi ben ne yapıyım ilgi gösterirsin öyle der göstermezsin böyle siz erkeklerle ne yapıcağız ya... nasıl davranmalıyım şimdi buna çözemedim..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek koca bir bebek gibidir. anlaşılması zor 3 bilinmeyenli denklem gibidir...

ilgi gösterirsin şımarır veya öffffffffff boğuyorsun artık beni der,

ilgi göstermezsin kendince hayıflanmaya başlar neden bana karşı soğuk veya ilgisiz gibi...

her erkeğin karakteri farklıdır

Bence nişanlını daha tanıyamamışsın iletişim sorununuz var ona sorular sor nelrden hoşlanıp hoşlanmadığını

senin hergün aramanı istiyor hergün ara telefonla

telefonu açtığında aşkım nasılsın seni çok özledim demeni mi istiyor , söyleeeeeeeee

sende kendi isteklerini hoşlandığın şeleri belirt ki koordinasyon eksikliği içine düşmeyin

biz insanların en büyük eksiklği karşı tarafı tanıyamamak yada bunu kendisen lüks görmek gibi bir aldatmacanın içerisene düşüyoruz

erkek-erkek kadın -erkek kadın-kadın iletişimde cins in önemi yoktur aynı kurallar geçerlidir

benim erkek arkadışım arar iş yerinden bir soru soracaktır ama öküz gibidir daha telefonu açar açmaz iyi dileklerde bulunmadan konuya girer sabah karşlaşır bir günaydını çok görür

bu tip adamların çağrılarına bile bakmak bana zul gelir...

amma döktürdüm yaaaaaaaaa :))) neyse benden bu kadar

1|0
    0|0
    • ama insanlar karşısındak insanın tanır ama ne zaman nasıl ruh hlinde olduğunu bilemez o sana öyle bi özlem duyduğunda sende aynı özlem yoksa ilgisizmi olursun yada senin hissettiğinde robot değiliz biz duyguların ne zaman yeşerecğini bilemeyiz sadece mutu olmak istediği ilgiydi gösterdim souç ortadsa

Erkekler Ne Diyor 6

• genel olarak öküz sınıfına gireriz biz erkekler. yanımızda nefes alan bir bayan olsan umrumuzda olmaz dünya, çünkü sevgilimiz vardır. Ama gerçekten aşık olduğumuzda onu kalbimizde hissettiğimizde işte böyle yanar döner oluruz. siz de ne yapacağınızı şaşırırsınız...

0|0
    0|0
    • aşk mı adamı yanar döner eder?

• yanar döner den kastım kötü anlamda değil, tabi haklısın yanar döner kelimesi pek olumlu kullanılmaz, kısacası aşık olunca sapıtırız biraz...

• ikizlerse normal?

0|0
    0|0
  • uzak durmaya çalış amacı belli

0|0
    0|0
  • yazık la sevin bizi ilgilenin bizle

0|0
    0|0
  • Belki iyi davranmış olmak için yapıyorsundur.O da bunun farkındadır.

0|0
    0|0
    • ilk defa böyle bişey yaptım evet onu mutlu etmek için di ama yapmacık değildi

• bencer sen ayrıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnan çözemiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...