Sevgilinizin bir açığını yakalarsanız ne yaparsınız? Lütfen yardımcı olun...

Kızlar sorum öncelikle size, diyelim ki sevgiliniz face de takılmanızı sevmiyo ve ona artık girmeyeceğinizi söylediniz ama insan işte girdiniz, ki onun face adresine girdiğinizi düşünün, bir de baktınız ki sevgiliniz siz onu evde uyuyo olarak bilirken pikniğe gitmiş ve denize girmiş arkadaşları fotoğrafını yayınlamış. Sizin internete girmediğinizi bilmediği için içi rahat, ama sizin içiniz rahat değil, şehir dışında olduğu için görüşemediniz olayın üstünden ve daha anlatmadınız ona olayı, 2 gün sonra yanınıza gelecek ve bu konuyu konuşmak istiyorsunuz onunla, siz olsanız bu olayda nasıl bir strateji uygularsınız? yani ona bunun hesabını sormak için face olayını nasıl kapatırsınız?

Güncellemeler:
Ne yapardınız?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• buna benzer bişi yaşamıştık ben bunu ve ben ona sadece tek bir mesajda yaptığın bu şeyi ömrüm boyunca sindiremiycem demiştim sonra saten anladı yaptığı hatayı bilidğimi konuşmak istedi açıklamak istedi açıkladıda ama ben sustum ve bazen susmanın en iyi konuşma biçimi olduğunu herkes bilir gözlerine baktığımda herşyi anlamıştı saten bence sende bunu bildiğini belli et ve sus eğer bunu fark edecek birisiyse anlayacaktır herşeyi susmak bazen en iyi konuşma biçimidir çnkü seni kandırmış yalan söylemiş eğer içinde gerçkten derin bir üzüntü yaşıyorsan bunu hiçbir strateji çözemez anlatamaz bence susmak en iyisi

1|0
    0|0
    • Çektiğim o üzüntü yüzünden dişime ağrı vurdu. Ki ne zaman derin duygular yaşasam dişime ağrı vurur, neyse dediğini denemekte fayda var, teşekkür ederim.

• rica ederim geçmiş olsun

• Teşekkür ederim..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• seni bu yaşa getiren annen yada baban face girme dese onu dinlermiydin. hadi dinledin girmedin ama bir kere girdin ve anne seni yakaladı bunu böyle dert edermiydin. o erkek mi seni dünyaya getirde de bu kadar erkek arkadaşlarınızdan korkuyorsunuz. sizin hiç kendinize saygınız yokmuda annenize babanızı vermediğiniz hesabı erkek arkadaşınıza veriyorsunuz.

Bunun sorunla alakası yok, sorun sadece bunun getirdi aklıma,

sorun ile ilgili ise erkek arkadaşınnın demek isteği şu ben her haltı yerim. sen otur evde beni bekle.

1|0
    0|0
    • Doğru kesinlikle doğru ama neden böyle bilmiyorum, belki 2 yılın verdiği duygudur bunu böyle yapan, yani böyle gelmiş böyle gider galiba. Sonuçta onu kaybetmek istemiyorum ama annem ve babam ondan önce gelir onları hiç kaybetmeyi göze alamam. Kemndimle sınandım şu an da.

Sorum için de gerçekten bunu mu düşündü bilmiyorum ama geldiğnide bu sonucu çıkartırsa ne yapacağımı biliyorum o da biliyor.

• şimdi erkeklerde soyle bi sıkıntı var arkadaşım.. bi erkek arkadaşını gel denize gidelim der ise ve o erkek'te yok gelemem sevgilim izin vermio dediği zaman bi "eziqlik" duygusu yaşıyor ve oyle bişeyin olmamasını isteyen erkekte, en kolay çözüm olan " Yalan"'ı kullanıyor..

gittiği arkadaşlarının arasında bayan yoksa sıkıntı yapmana değmez bence..

0|0
    0|0
    • bayan yok erkekler gitmiş, ama sorun sence olmalı öyle mi sevgilin sana yalan söylese ne yapardın çok merak ediyorum? Sen onu evde uyuyo olarak biliyosun müzisyen olduğu için gece çalışıyo yorulmuştur die aramıyorsun uyusun diye sonra ertesi gün netten bir bakıyorsun ki sevgilin eğlencede? Ne yapardın ?

• neden yapsın ki ?

• bilemem?

• varmı öyle salaklar yahu

0|0
    0|0
  • aldırış etmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Herkes faceni kapatsa bu sorunlarda ortadan kalkar.Sosyal medya ilişkilere mahvetmeye devam ediyor.Millet artık face yüzünden boşanıyor vs.Kendinize gelin ve facelerinizi kapatın :)

0|0
    0|0
    • Ben istemiyorum onu da o zten kapatalım beraber ortak face açalım diyo ama ben istemedim, demekki bu yüzden girmemi istemiyormuş face e

• ezerim onu hemde çok pis. Akıllı geçinenleri hiç sevmem saman altından su yürütenleride. Onu bırak ne yapacağımı söyleyenleride sevmem. 18 yaşını geçtiysen başkasının sana ne yapman gerektiğini söylemesine izin verme. Olay intikam mıdır çözüm basit açarım face hesabını kızlarla eğlence resimleriimi döşerim olur biter.

0|0
    0|0
  • Kadınlar gerçekleri bilmelerine rağmen yine de karşılarındakilerden duymayı severler. :) Sen de ona sor bakalım çaktırmadan, bakalım ne diyecek. Eğer yalan söylerse; ona durumu bildiğini anlat. Bakalım tepkisi ne olacak.

0|0
    0|0
    • :) bunu yapıcam zaten önce söylemediği taktirde direk faceden göstericem ona amaaa sorun göstermede ve onun açıklama yapmasında değil açıklama yapmasın zaten, sorun ona face girme olayımı nasıl anlatıcam?

• Sen kendini bu durumda biraz üste çıkarırsan, ona açıklama yapmana gerek kalmayacaktır zaten :) Ama illa ki bir açıklamayı hak ediyorsa, onu kontrol etmek istediğin için böyle bir şey yaptığını söyleyebilirsin..

• dırdır yapıyosan belki ondan sıkılmıştır bilmeni istemiyodur

0|0
    0|0
    • yapıyorum evet ama bu bana yalan söylemesini mi gerektiriyo? ayrıca o benden daha dırdırcı

• e ondan yapıyodur o zaman aldatmak falan degildir amacı bence ugrasmak istememiştir :D

• :)) erkeklerde çok konuşur ama

• ben onu şuana dek hiç bir zaman kısıtlamadım..ama buna rağmen bana bu davranışı sergilerse ilk önce güzel bir konuşurum..sonra bir pire için de yorganı tutuştururum..bir ilişki güven üzerine kurulu..

0|0
    0|0
    • Ben de kısıtlamadım 4 ay önce askerden döndü ve ona ben söyledim gez toz diye ama o istemiyorum yanına geldiğimde beraber gezer tozar beraber eğleniriz dedi, şimdi ise bu çıktı ortaya, pire için yorgan yakıcam bende 2 gün sonra onun gelmsini bekliyorum içimde tutup kendime zarar vermektense bu daha iyi, ama sorun face olayını nasıl açıklarım

• Teşekkür ederim dikkate alıcam :)

• rica ederim:)

• Uyuyorum dediği günü sorarım. O gün neler yaptın diye. Direk gözlerini kaçırıyorsun sen bi halt yemişsin derim. Aynı olay ablama oldu, direk gitti çocuğun ağzına etti :D

0|0
    0|0
    • işte sorun orda sordum telefonda benden gizlediğin bir şey var mı diye açıktan açıktan öyle birşey olursa ne yapacağımı da biliyo bunu göze almasına sinir oluyorum, facede gördüm dicem ama neden face e girdin diyecek ve başlayacak hemen zeytinyağı gibi üste çıkmaya

• Sevgilisi yurt dışındaydı, çatır çatır hesap sordu. Ayrıldı süründürdü falan.

• İyi yapmış ellerine sağlık

• eger bir daha böyle bir acıgını yakalarsan söyle bence.aranız iyiyse sorun cıkarmasından baska birşey olmaz...

0|0
    0|0
    • yakaladığım bir şey daha var ama sorun olan bu ona birşey demiyorum bunun yanında

• yahu benimki ömrümün geri kalanısın diyordu ömrüm diyordu şimdi nerde ömürüyo bilmiyorum

• aslında hiç güvenmeyip her an gidecek gibi hazırlıklı olup ,güvenmiş inanmış gibi yapacaksın ama olmuyor yapamıyor insan sevince her seyine inanıyosun

Yükleniyor...