Siz olsanız ne yapardınız?

3 yıllık bir ilişkiniz oldu acıyı tatlıyı paylaştınız,o kızın ayağının altını bile eğilip öpmüşken,ben senin köpeğin olurum diyen bir insan olarak 3 yıl sonra onunda şikayetçi olduğu vurdumduymazlığınızdan dolayı sık sık kavgalarınızdan bıkıp ilişkiyi bitiren bir adam geri döner mi?ne kadar sonra döner!

Güncellemeler:
arkadaşlar vurdumduymazlık yanlık olmuş bu onun vurdumduymazlığı yanlış olmasın

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• oldu dönmedi ama biraraya geldik birşekilde ve devam etme kararı aldık fakat şuan onunla bir gelecek düşünemiyorum en ufak sıkıntıda bırakıp gidenden fayda gelmez eminim benden daha iyi birini bulsa şuan gider öyle oldu ilişki yani...artık fayda bekleme bence.ama benim gibi dondugunde sende umursamaz olucaksan ozaman hatalarını tekrar gozden gecirebilirsin...

yani o umursamazsa sende öyle olucan yoksa kasmanın anlamı yok kuş kafesten kaçıyor bir şekilde.

0|0
    0|0
    • sana birşey diyim mi en ol bende iyisini asla bulamaz

• herzaman daha iyisi vardır ;) ve hiçbirzaman asla deme

• :)))))ben ciddiyim,öyle biri gidipde onun gibisinin kahrını çekmez

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızın ayağının altını öpen ya da tam tersi durumu yaşayan insan kusura bakma da haysiyetsizin tekidir. Bu nasıl bir sevgidir " Ben senin köpeğin olurum" diyor. Büyük aşkın bitişi büyük sorunlarla biter. O adam dönmez. Bundan kesinlikle emin olabilirsin sen de dersini al. Sana bu kadar büyük iltifatlarda bulunan biriyle asla ilişki içine girme.

0|0
    0|0
    • iltifat etmezdi sadece bi an gelirdi pat die söylerdi nerdeeee öyle sevgisinin açıkca asla belli etmedimm

• yokk öyle yavşak biri değildi ağırdı ama hep minnet yüklüydü

• Bilemiyorum... Yine de giden gelmesin. Geldiğinde eskisi gibi gelmez.

• merak etme 3. yıllık beraberlik kolay bozulmaz .. pişman olp geri döner ;)

0|0
    0|0
    • inşallah döner keşke biraz arkadaş gibi deneyebilseydik bitirmeden ama aramıyo,arasamda açmıyooo,kızamıyorum ya kötü bişe diyemiyorum bile arkasından,sadece bazen yanımda olsaa parmaklarının tek tek koparmak geliyo bazen

• bıkmış dönmez ama öylesi yavşaklar çok pişmancıdır

0|0
    0|0
  • Pişman olur ama dönmez.

0|0
    0|0
  • O sana dönmeyecek !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dönmez sanmam

0|0
    0|0
  • kısılıgı yokmus kusura bakma ayak altı opmek fılan ıy oyle bı ınsandan da gerı donmesını bekleme .

0|0
    0|0
  • Dönebilir ama gurur da yapabilir bence...

0|0
    0|0
    • hayvan herif gururu ben yapcam daha neyin grurunu yapcakkk

• çok sıkıldıysa dönmez. hep aynı konularda yapılan tartışmalar erkekleri sıkar.

0|0
    0|0
    • fazla rahatlık,kırıcılık,umursamazlıkta mlesef beni sıkmıştı

Yükleniyor...