Spor yapmadığınız günler vicdan azabı çekiyormusunuz? Bir de üzerine tatlı yermisiniz? :))?

Ve bu azabı abur cuburla iki katına çıkaran var mı?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Aslinda cekiyorum hani yataga corapla yattiginda bir fazlalik vardir ya spor yapmayincada eksiklik oluyo bide yemegi yamyam gibi yiyorum :)

0|0
    0|0
    • Ewet ya niye öyle oluyor bir de niye yemek azaltılacağına daha fazla yenir onu anlamıyorum!

• Cunku spor yapinca kenduni sartlandiriyosun duzenli beslenmen lazim o yuzden bence :)

Erkekler Ne Diyor 17

• spor yapmiyorum bu siralar
    hic bisi yapmiyom
    yemekte yemiyom

0|0
    0|0
  • Şu aralar evet ya. Vizeler çok ağır. Çalışmaktan koşuya falan gidemiyorum. E yediklerimizi de az hareketten eritemiyoruz. Çok sıkkınım şu ara.

0|0
    0|0
  • Okadarda abartmamak lazım :)

0|0
    1|0
  • Her gün yapmak istiyorumda kas yırtılması oluyor maalesef. yersem ne anlamı kaldı sporun ama arada kaçamak yapıyorum😄

0|0
    0|0
  • 8 yıldır nerdeye her gün spor yapıyordum ama bu 4 5 aydır bazı olaylardan ötürü biraz ara vermek zorunda kaldım , gerçekten ilk başta çok koyuyordu. Daha sonra gün geçtikçe alıştım artık spor yapmak zor geliyo, kıpırdamak bile istemiyorum. Tatlı, tuzlu, ekşi ayırt etmeden canım ne isterse yiyorum ama siz bayanlarda bu durum nasıl bilemiyeceğim.

0|0
    0|0
  • evet bugün omuz ve arka kol programımı yapamıycam bir seminere katılcam ve hangi gün telafi ediyim stresi var üzerimde

0|0
    0|0
  • hiç skntı olmuyor açıkcası.

0|0
    0|0
  • yapmıyosam kendi isteğimle yapmıyorum her yaptığım ya da yapmadığım şey için vicdan azabı çekseydik ohoooo :)

0|0
    0|0
  • 3 hafta önce ilk defa kol antremanımı yapamadım hayla içimde acısı var.

0|0
    0|0
    • Demek ki çok disiplinlisin...

• Ne alaka :))

• benim bir kız arkadaşım vardı 1.60 idi ve 53kg du.
      sen 1.74 sün ve 54kg musun :D

dümdüz tahtadan bir farkın var mı? :D

• İnsan yapmayınca bir eksik hissediyo kendini ben erimiş gibi hissederim mesela spor olmadan asla olmaz

0|0
    0|0
  • sporun bağımlılık etkisi olduğu dogrudur. o eksik gibi hissediyosun. sabah uyku yüzüden okula gidemeyip uyanınca pişman olmak gibi ak

0|0
    0|0
  • Makyajsiz kiz gibi bise

0|0
    0|0
  • Dinlenmekte onemli oldugu icin cekmiyorum.

0|0
    0|0
  • ben tuhaf oluyorum ama o kadar abartmam.

0|0
    0|0
  • tatlıyı bırak yemek yemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Yav ye ya nolacak. bir daha mi gelecen dunyaya

0|0
    0|0
  • vicdan azabı çekmiyorum da. kendimi oksijensiz kalmış gibi hissediyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cekmiyorum

0|0
    0|0
  • tatlı yediğim zaman vicdan azabi çekiyorum :)

0|0
    0|0
  • tatlı yedikten sonra pişman oluyorum tabi kilo alacam diyorum :(

0|0
    0|0
  • spor yapmak güzel bisey ama emin ol yemek yemek daha zevkli :D
    ( Abartmamak kaydıyla )

0|0
    0|0
  • Beni mi anlattın ne :/

0|0
    0|0