Onu gerçekten rahat sırakırsam beni düşünür mü yoksa kendi hayatına devam eder mi?

benim sevgilim benden ayrildi sürekli kavga etmisik diye. 4 sene birlikteydik. ve o cook seviyordu beni. ve simdi uc haftanin icinde sogdum diye. cünkü ben sürekli aradim agladim yalvardim.. ben cok seviyorum onu onsuz yasiyamam. simdi benden nefret ediyor. ben onun mutlaka kalbini geri kazanmam lazim. ben onu simdi iki veya uc hafta aramazsam, beni özlerimi yoksa sevgisi gidermi? cok korkuyorum..beni şu an hic umurrsamiyo. hergün aramaya calisdim beni hic merak etmiyor şu an.bi insanin sevgisi bukadar cabuk biter gidermi? ben onu gercekten rahat birakirsam, beni düsünürmü hergün arayan kiz simdi hic aramiyor diye merak edermi.. yoksa kendi hayata devam edermi.. bukadar kolaymi erkekler icin.. 4 sene snr..

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Arama bırak, erkeklerde 4 yıllık bir ilişki çeşitli saplantılara neden olur zaten bunu 4 yıl olarak anlama uzun süreli ilişkilerde kontrol manyağı oluruz biz erkekler.

Onun için sen onu arama bırak o seni mutlaka gizliden olsun oradan olsun buradan olsun arayacaktır.

Rahat Ol.

0|0
    0|0
    • sogsa bile.. b ana cok agir laflar etti..ben yinede ondan vzgecmek istemiyorum.. okadar seviyorum

• biliyorum.. ama ben yapamiyom onsuz hergünüm onunla gecti.. ben 21 yasindayim ve o kendisi 22.. gencligimizi birlikte yasadik. cok sevdik.. ama kavgada ettik.. bi kac sefer ayrildik birlestik.. bir erkek yemin etse bile yalan söylüyor.. ben yasadim sürece onuin icin savasmak isteiyorum.. ve onu geri kazanmak istiyorum.. bana birak git demeyin.. benim icin gercekten sonu ölüm olur.. yapamam ben.. bana nasil kazan bilirim diye anlatin.. ondan baska kimseyle evlenmem baska erkekle konusmam.

• Ben güzel kardeşim. Bir erkek bir kadından vazgeçiyorsa ya bıkmıştır yada hayatına bir başkasını sokmuştur dolaylı yollardan.

Şayet o seni seviyorsa mutlaka zaten geri dönecektir. Ama sonu ölüm filan diye düşünme ben seni kısmende olsa anladım ama hayat herşeye rağmen yaşamaya değer.

Sen onu bir kaç gün rahat bırak ama rahat bırak dediysemde mutlaka sosyal medyadan v.s den takip et. Bak bakalım amacı ne neden ayrıldı.

Sana unutabilirsin filan demeyeceğim çünkü unutamazsın.

Erkekler Ne Diyor 11

• bende aynı durumdayım ve senin gibi bende tam 4 ay önce ayrıldım ve aynı sınıftayız herşey güzeldi ama öyle kalmadı hiçbir sebep yokken ayrıldı aynı sende olduğu gibi bitti istemiyorum artık diyerek bıraktı ve yüzüme bakıp konuşmak bile istemeden tek taraflı bitirdi hani erkekler nasıl 4 sene sonra hemen bitirir diyorsun ya bende 4 aydır diyorum kızlar nasıl bırakır yaa 3 sene bu kadar kolay mı demekki kolaymış bir gün bile üzgün görmedim hergün mutlu o yükselirken sanki ben çöküyorum hatamız çok sevmek mi yoksa vicdansız birini sevmek mi yoksada sevgimizi göstermek mi bilmiyorum ve böyle oluncada insan diyor ki en sevdiğimiz bir anda bizi siliyorsa biz kime güvencez

0|0
    0|0
  • bak güzel kardeşim sevgi öyle 1 sabah kalktığında uçup gidecek bişey değil o yüzden onu geçelim , belliki arkadaşın biraz yalnız kalmak istemiş sen de rahat bırak bakalım nereye kadar uçacak , nerde seni hatırlayacak , seven muhakkak döner ve sen onsuzda yaşadığını onsuzda nefes aldığını ona göster bu kadar küçük duruma düşürdüysen gözündede büyümen lazım arkadaşının...

1|0
    0|0
  • Sen sürekli arayıp yalvararak onun gözünde pire kadar kalmışsın. Erkekler aciz kızları sevmez senin için çok geç.

0|0
    0|0
  • çok fazla ararsan sıkılır kuşu fazla sıkarsan kaçar ayrılı diye sen neden üzülüyorsun ki bırak seni kaybettiği için o üzülsün *

0|0
    0|0
    • sikildi bile ve sogdum diyor.. nefret ediyorum diyo... =( cok seviyorum onu geri kazanmak istiyorum mutlaka napa bilirim.. kendisi 22 yasinda ben 21 yasinda.. 5 senedir tanisiyoruz 4 sene birlikteydik..

• sen 1-2 hafta arama daha sonra onu kıskandırmayı dene eğer gercekten seviyorsa ve hayatında başka kimse yok ise kıskanıp sana geri döner ne demişler kıymetini kaybedince anlaşılı

• Rahatlıkla biter.. O şimdi ne kurtulmuştur var ya.. Bundan sonra araya gelseniz bile max 1-2 gün olacak.

0|0
    0|0
    • nasil yane.. 4 yil sonra bir erkek bukadar cabukmu unutur atar

• Ne yanı sadece zaman mı? 4 Yıl. Peh peh.

• nasil yane.. bir erkegin kalbini geri nasil kazanirim

• aynen taktiğin güzel etkili olcagnada emnm 1 hafta hiçbişey yapma o mesaj atsa bile atma 1 hfta snra mesafe koy inceden bi mesaj at sana sitemli mesajlar atar yola gelmis dmktr.. hadi baalım ;)

0|0
    0|0
    • ya ama tam unutur giderse beni.. nasil geri kazancam onu..

• Hepsi mümkün.

0|0
    0|0
  • Seni gerçekten sevmiyor olabilir beklentileri vardı belki amacına ulaşamadı ve yeni birini buldu

0|0
    0|0
    • yeni bir kesinlikle yok kafa dinlemek istiyor sadece ve mutlu olmak istiyor

• Herşey olabilir. Nedenini o bilir.

0|0
    0|0
  • perde takıcaz sandım bi an

0|0
    1|0
    • sen de saçmalıyon her yorumlarında be ne işe yaramaz adamsın :)

• @ayıngizemi yoo işe yararım nie yaramiyim perde asarım

• soran sende sakin ol geri kazanırsın inş

• onun gözünde sen güçsüz bir kadınsın, bu nedenle senden soğumuş.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 4 yıl çok uzun bir süre eğer çok fazla ayrılıp barışmadıysanız yani çok sünmediyse bence döner çünkü 4 yıl sevmese bile alışkanlık illaki gelir aklına zaten ilksin inş döner aynı durumdayım bekliyorum döncek diyorum sebepsiz olması sıkıntı gerçi hani sıkılmışmı yoksa işte bunu en iyi sen bilirsin bunaltnmı acaba ama döner 4 yıl kolay bitmez yalvarmamaya çalış başkasını bulursada ztn sevemez kolay koly hemen senden sonra rahatla biraz

0|0
    0|0
    • bende döndü geri gitti geri döndü geri gitti, benimle resmen oynuyor evlenecek yaslara geldik aileler birbirine girdi hala gizli sakli dönüyor gidiyor bu lafdan sonra ben sogdum: sen beni seviyorsun sen zaten benimsin istedimi yapiyorsun! bu laf beni cok düsündürdü. snr kavga ettik ben tabiki her kavgada cok soru sorarim baskasimi var diye... snr bana yine agir birsy söyledi: köpege dersem otur oturur... beni resmen köpekle ...

• canım benim ya aynı durumdayız herşeyimizle aynı benimde ilk sevgilim bnd eonun ilkiyim ama biz 19 yaşındayız 20 aylık bir ilişkimiz vardı benim hatamdan dolayı bitii ama öyle büyük bir hata değil bir arkk ardşmla knuştm faceden sildm buda görmüş aşırı üstüne gittim yalvar yakar nasıl hemde kulun köpeğin oluyum misali evine bile gittim bugün istemiyorum diyor hatta ben zorladıkça o daha çok istemiyorum diyor beni çok sevşyordu eminm sevgisinden ama nefret ediyorum diyo bnde bilmiyorum npcağmı

0|0
    0|0
    • arama dedinde aramiyorum, bir hafta dayanmiyor.. snr kendi gidiyor ben suclaniyorum bana diyor sevgin batsin ne ariyon ne soruyon.. ararsam suc aramasan suc.. ben onun yüzünden kac kismet kacirdim isyan ettim yerlerde süründüm namusumu bile kirletti hayvan. üzerime iftira atti aileler hersey ögrendi. adam gibi hersey arkasinda duracana beni böylece terk etti ortada birakti. bide beyfendi hakkini helal etmiyormus. bana ihanet bile yasatti ayrilma sebepide buydu, bakti baska kizla olmuyor...

• neden sadece erkekler bende cevap vericem işte.. bak olay ne biliyomusun 4 sene oldu bide sen çok üstüne düştün benden vazgeçemez tiriplerinde sen kesinlkle arama kolay değil 4 seneyi unutmak sebebsiz mi bitdi pekii

0|0
    0|0
    • sürekli kavga ettik, ama ilk defa ayrilmadik.. benim zorumla yine birlestik sonra kendisi beni yine cok sevdi. hatta bu sene benim sözlenmeye düsünyordu.. simdi kavga ettik diye.. birakti beni. aradigimda hep bagirdi agir laflar etti.. ben yinede vaz gecmek istemiyom. gencligimizi birlikte gecirdik.. ve o benim ilk sevgilim bende onun ilk sevgilisiyim. cok korkuyorum onu geri kazanmak istiyorum.. napsam ya yardim edin bana.. birak gitsin demeyin sevmez bidah demeyin.. bu sefer cok sert davrandi

• Bende aynı durumdayım

0|0
    0|0
  • kız bi hoca bul aşk vefki yazdır aşkından gebersin.. günah degil osmanlı zamnında padişahlarda koruyucu vefk yazdırıyorlardı çok etkili araştır

0|0
    0|0
    • hoca benle dalga gecer yaa =) ben yurtdisinda yasiyorum hangi hoca gidiyim

• netten araştır güvenli oldugunu düşündügün bi hoca bul .. ben sana söyleyemem isim bilmiyorum nettekileri . bizim mahalledeki de sana ulaşamaz zaten canım :)) sana kalmış yani

Yükleniyor...