Rüya görür müsünüz? Ne sıklıkla görürsünüz? Hatırlar mısınız?

Ben çok fazla rüya görüyorum.. Her gece ve karman çorman... O kadar karışık ve fazla ki geceleri 5-6 kere uyanıyorum rüyalar yüzünden.. Nefes nefese kalktığım oluyor.. Ve gerçek olmadığını anlayıp sevinip tekrar uyuyorum ama aynı rüyalar gene başıma dert oluyor tekrar uyanıyorum..

İşin tuhaf tarafı hafif uyanır gibi olduğum da bile yani bilincim açık olduğunda bile rüyalar devam ediyor. Ve bu rüyalar geçmişte yaşadığım anılardan yada benzerlerinden parçalarla dolu oluyor. Fakat sabah uyandığım da tam hatırlayamıyorum. Kesik kesik kareler geliyor gözümün önüne sadece...

Peki siz;

Rüya görür müsünüz? Ne sıklıkla görürsünüz? Hatırlar mısınız?

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

• bende her gün rüya görüyorum hemde senin dedigin gibi karman corman bir sürü ordan oraya atliyorum resmen hele bazen öyle sacma rüyalar görüyorum ki yuh denilcek sekilde sacma oluyor anlamadim gitti :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• rüya görmek istemiyorum artık..sadece uyumak istiyorum!

1|0
    0|0
  • çok az görürüm ama gördümmü tam görürüm :p. geçenlerde grupça kampa gidiyoruz filan, orda hani filmlerde olurya afrikada silahlı çeteler filan , onlar bizi kaçırıyor. aramızdan bazıları öldürülüyor. biz isyan çıkartıyoruz filan, onlardan bazılarını öldürüyoruz , polisleri çağırıyoruz , polisler yaw*aklık yapıp onları tarafına geçiyor. tam o sırada annem uyandırıyor ve kalk diyor :D

1|0
    0|0
    • Ben öyle hiç film gibi göremem adam akıllı rüya :D Hep kesik kesik olur :D

• aslına böyle görmek daha heycanlı gibi :D umarım rüyamda küfür etmiyorumdur :p

• her gece görüyorum herhalde ama parça parça olduğu için çoğunu hatırlayamam.

rüyalarıma yön verdiğim bile oluyor :) resmen uyanıp tekrar yatıp kaldığım yerden devam edebiliyorum. garip ama öyle

1|0
    0|0
    • Bende de var bu... Ben geçen seneler de rüyalarımı kontrol edebiliyordum.. Rüya görürken rüya olduğunu anlıyor ve alice harikalar diyarındaymış gibi istediğimi yapabiliyordum..

• Aslında ben bir cadıyım :D

• Rüya görmekten nefret ettiğim halde her gün 53284903 tane rüya gorurum hadi goruyosun nie hepsini hatirliyosun tum ayrıntılarına kadar hatırlıyorum hepsini

Bi rivayete göre yüksek ı.q göstergesiymiş çok rüya görmek bana inandırıcı gelmedi inanıp inanmamak sana kalmış:)

0|0
    0|0
  • Al sana benden 1 yıldız. Uyku benim rüya benim.

0|1
    1|0
  • evet görürüm ama hatırlayamam.

0|0
    0|0
  • tv bozuk bende

0|0
    0|0
  • Benim rüyaları o...pu gibi:( bir rüya sonlanmadan hemen diğeri başlıyor.

0|0
    0|0
  • hergün olmasada genelde görürüm

bazı geceler bir ruya bazende 3-5 ruya ama cogunu uyanmadan unuturum

0|0
    0|0
  • çok rüya görmem yada ben hatırlamıyorum çok nadirdir hatırladığım rüya

0|0
    0|0
  • Her türlü rüya yorumlanır.

0|0
    0|0
  • görürüm

0|0
    0|0
  • İnsanlar her gün rüya görür ama bunları hatırlamaz.Ben de görüyorum ama hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • görürü müyüm bilmiorum ama hatırlamıoruj bi tek karabasan gördüklerimi hatırlıorum.

0|0
    0|0
  • rüyamda seni gördüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hep rüya görürüm çoğunu da hatırlarım.rüya görmeyi seviyorum çoğunlukla :)

1|0
    0|0
  • herzaman görmem. Gördüklerim kein venet olur. Ertesi sabah anlamların abakarım. En son dün gece gördüm rüya birine selam gönderiyordum .

1|0
    0|0
  • Geçen gece rüyam da aksakallı bir dede ile yanında da bir nene gördüm.:)

1|0
    0|0
  • her gece

çoğunlukla kabus,geri kalan kısmında da antin kuntin şarkıcılara aşık olurum

çok yorgun uyanıyorum kabuslar yüzünden

1|0
    0|0
  • pek sık görmem hatırladığımda çok nadirdir.

0|0
    0|0
  • bende seninle aynı durumdayım ama uykum bölünmüyor sadece rüyadan rüyaya atlıyorum bazıları güzeel bazıları çok kötü..

0|0
    0|0
  • Bu aralar sahurdan sonra pek sık görmeye başladım..Cok garip rüyalar, hayırlısı. Huzursuz bir şekilde uyanıyorum sonra geçiyor.

0|0
    0|0
  • Birkaç dakika dalıyor gibi olsam hemen rüya görmeye başlarım. Etraftaki sesleri duyuyor dahi olsam görürüm. Bilincim yarı açık, gözlerim açık olduğu halde görürüm, bu genelde geceleri oluyor. Eh birazda uyur gezerliğim var.

0|0
    0|0
  • bir tane gördügüm röya var dünyanın sonu gibi birşey onu çocuklugumdan beri yılda 1-2 kez görüorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...