Ronaldo mu messi mi tartismasina farkli bir bakis?

Arkadaslar size gore hangisi daha iyi bilmiyorum yazabilirdiniz ama ben manchesterdayken de daha cok iyi oldugunu solerdim ama dikkatimi bisi cekti bilmiyorum size oldumu ronaldonun bu filistine veya diger yardimlari ballondorda babasi icin aglamasi vs evine kuran koymasi gibi bunlar olmadan once bu adama egolu kendini begenmis diyenler simdi benden daha hayrani. messini israile yardim yapmasi sigara icmesi falan da etkili olmustur ama ben burada dis gorunuse gore ronaldoya on yargi oldugunu dusunuyorum sonucta bu adam o yardimlari yapmadan once kendini begenmis oldu bole insanlarla futbolun bile konusulmayacagini dusunuyorum sizin gorusleriniz nedir.

Güncellemeler:
Karakter analizini tipe gore yapiyor diye dusunuyorum insanlarin.
Herif az yakisikli bunu herkez bilir bubyuzden karaktersiz oldu insanlar arasinda

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ronaldo hem karakter açısında hem futbol açısından messiden daha iyi.
    Adam kaç maçtır gol atıyor ve rekor üstüne rekor kırıyor

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Messiciyim ezelden

0|0
    0|0
  • ronaldo yakışıklı diye değil yakışıklıda değil sadece seviyorum yardımsever mütevazi cenitlmen bir futbolcu filistinlilere yardım etmesesiyle gösterdi nasıl biri olduğunu zaten adam gibi adam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İkiside cok iyi.

0|0
    0|0
  • Kizlar icin ronaldo, erkekler icin messi (genelleme)

0|0
    0|0
    • Bende futbolcuyum Bence futboldan az anlayan ronaldonun daha komple bir oyuncu oldugunu gorur

• Aynen oyle ronaldo gorundugu bilindiği gibi bir adam degil

0|0
    0|0
  • Aynen aynen Ronaldo fenomen oldu sonradan

0|0
    0|0
Yükleniyor...