Vitamin Hapları Hakkında?

Arkadaşlar ben multivitamin sipariş etmeyi düşünüyorum sürekli tavuk yumurta yemekten artık vitamin alamamaya başladım 3-4 aydır bu durum böyle artık iyice kendini belli etmeye başladı gerçi meyve felan yiyorum da o bile karşılamıyor herhalde günlük vitamin ihtiyacımı ciltte hafif hafif soyulmalar saç dökülmesi (özellikle şampuanladığım zaman saçı tomar tomar geliyor avuca) ve vücut direnci düştü baya zırt pırt soğuk algınlığına yakalanıyorum sizce vitamin hapı almalı mıyım? (özellikle fitness-body ile ilgilenlere soruyorum) alsam bile ne kadar sürede vücut kendini toparlar zırt pırt soğuk algınlığına yakalanıyorum diye cardio yapmayı da kestim bir an öce cardioya başlamam lazım vücudu güçlendirip

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Güvenilir bir markanın balık yağını alabilirsin bir de polivit c olan uygun fiyatlı tablet var geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Vitaminler. com da yetkililere sorabilirsin. Ben genelde insanlara burayı öneriyorum. Bu tarz firmaları araştırıyorum (hizmetleri v. s.) ve özellikle supplementler. com'un geliştirdiği bir site olduğu için daha da güvenerek öneriyorum. Bir sorun olursa sor lütfen.

0|0
    0|0
  • Solgar da iyi markadır, Solgar 2000 modelini ve Omega 3-6-9 modelini kullanmıştım. Cilt için demir ihtiyacını gidermen şart. Güneş'in altında en az yarım saat kalırsan da demir üretir vücudun, tabii sen besinlerden almaya bak.

0|0
    0|0
  • hardline vitamin mineral kullandım sonuçlarını aldım. Eklem ağrılarımı kesti saçım daha güçlü oldu. Kendine birde omega balık yağı asitleri için vitamin almanı öneririm.

0|0
    0|0
  • gerek yok hepsinde kimyasal maddeler var limon mandalina felan yeee doğal yollardan al vitamini

0|0
    0|0
Yükleniyor...