Body Spor Fitness yapan arkadaslar vucut yag oranini azaltmak icin ne yapmak gerekir? Sporun yaninda nasil yemek yiyorsunuz?

Yemek yeme aliskanliklari
Spor aliskanliklari
Bilhassa vucut yag oranini dusurmek icin soruyorum (karin bolgesi ozellikle)

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• sabahları saglam kahvaltı yapmalısın. öğlenleyin az yaglı abartısız yemekler yıyebilirsin akşam ise en hafif ve yagsız yıyecekleri tercih etmelisin. Özellikle UN, SEKER, TUZ bu üçlüden uzak dur. çay içiyorsan şekersiz içmeliisn veya bitki çayı tüket. Yeşil çay içmeni tavsiye edebilirim.

1|0
    0|0
    • Ben yillardir cayima seker koymam. Ekmek yemiyorum gibi birsey. Genelde meyva, sebze, protein agirlikli besleniyorum. Gunde aldigim rafine seker miktari 10 gr civarinda. Kek borek yemem. Haftadabir iki gun sabahlari unu bir parca ogaca falan yiyorum. Haftada 2 3 bazen 4 gun spor yapiyorum. Kosu yuruyus kas calismasi crossfit gibi. Ama karin bolgem sorunlu nedense...

• Anladim. Ben bie yil icinde 10 kg almistim yurt disina cikinca. Yemek bulamadigimdan devamli kek vs yemistim. Bunun ustune stres ve zamansizlikta eklenincw bir turlu kilo veremedim. Spora basladigimdan beri 6 kg verdim ama. daha gidecek yol var. Umarim bir an once eski halime kavusurum tek istegim bu. Yardinmlarin icin tesekkurler.

• verirsin inşallah önemli değil

Erkekler Ne Diyor 10

• Beslenme çok çok önemli.. sabah kahvaltıda,100 gr yağsız peynir, ya da 100 gr lor peynir şahsen lor peynir daha iyi diyebilirim sana. her neyse yumurta haşlanmış ama beyazını sarısını yeme. süt iç yarım Yağlı. yeşillik ye bol ve kuru üzüm Kayısı ye bir Avuç yiyemiyorsan yarım avuç kadar yiyebilirsin ama kesinlikle ye.. Sabah kahvaltı, öğle yemeği arası meyve ye elma olabilir. öğlen sandviç ye lapa makarna yiyebilirsin, patates Haşlama olabilir. öğlen akşam arası meyve yine aynı şekilde elma olabilir. akşam lapa pirinç ya da lapa bulgur ya da lapa makarna kesinlikle ye. gece de beyaz Haşlama yumurtasını ye ama yatmadan 2 saat önce bide süt iç. koşabiliyorsan kesinlikle, temiz havada koş dışarda yani daha hızlı daha çok kalor
    Yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • Aç karnına koşu yap. Sonrasında yapacağın egzersiz hareketlerinden sonra ağırlık çalış. Mekik kesin yap karın için. Spordan sonra karbonhidrat ve protein zengini yiyecekler tüket. Ağırlık çalışmayacaksan fazla protein tüketme, boşuna karaciğerini yorarsın.

1|0
    0|0
    • Ac karnina kosu= bu gariban oracikta bayilir :) Karin icin mekik cekmenin onemli olmadigini dusunuyorum aslolan yemek aliskanligi givi geliyor bana ama henuz cozemedim.

• Youtubeden videolata bakiyorum. Tesekkurler :)

• Rica ederim, araştırmak güzel birşey :D

• Karin kaslari once mekik ile kaslar isyan edene kadar calistir. bittikten sonra onbes ila otuz dakika kardio calis. idman sorasi kendine bir Protein schake yap. unutma uykuda bile yag yakabiliyor vucudumuz..
    Protein tozu bu yuzden cok onemli. sekiz yildir bu sporla ugrasan biri olarak dediklerimi yabana atmamani tavsiye ederim. kolay gelsin

1|0
    0|0
  • Aksamlari yatarken bir kase yogurt metabolizma arttirici yiyecekler antrenmandan sonra 10b15 dk cardio

1|0
    0|0
  • Bol protein alacaksın. Protein yağları eritir.

1|0
    0|0
  • ben düşük karbonhidrat diyeti ve kardiyo ile vermiştim. öneririm.

1|0
    0|0
  • Low carb diyeti yap

1|0
    0|0
  • şekersiz kahve iç.

0|0
    0|0
  • günde 1 adet kepekli ekmek senin karbonhidrat kaynağın olacak yağlı ve şekerli şeyleri asla yemiyceksin işte bukadar :)

0|0
    0|0
  • Yağsın 2 kuzu, 3 tane tavuk, 2 tencere pilav, 3 büyük tabak salata (yağsız) 3 kg ayran ;);) tek öğün için yeterli ;););)

0|0
    0|0
    • Cok komigiz masallah :)

• Yağsız ama hepsi ;);) her tarafım kas tuttu, oturamıyorum bile o derece ;););)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...